Wpis z mikrobloga

Widze, ze pod znaleziskiem o smierci Durczaka pojawiło sie ważne pytanie od strony prawaków o treści "Kiedy zdechnie Michnik" i zastanawiam sie co takiego zrobil Michnik, że jest tak znienawidzony przez wykopowych prawaków?

Koleś byl więzionym i internowanym opozycjonistą w czasach komuny, jest Kawalerem Orderu Orła Białego, nie dał się skorumpować Rywinowi i zatopił całe SLD i cały czas patrzy władzy na ręce.

#bekazprawakow #neuropa #wyborcza
kobiaszu - Widze, ze pod znaleziskiem o smierci Durczaka pojawiło sie ważne pytanie o...

źródło: comment_163705367142JRd65JpiTcad1C7PVfBe.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kobiaszu: jest redaktorem naczelnym GW. Czyli chyba największej szczujni przeciwko Polsce i Polakom. Nie popieram życzenia śmierci, ale po drugiej stronie barykady wcale nie lepiej. Mam na myśli czekanie na śmierć Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
@SirSherwood: lepiej powiedz co ty bierzesz xD
Najpierw gadasz farmazony że to jedna z największych gazet w Europie a potem wrzucasz link, z którego wynika, że więcej ludzi czyta jakieś gazety dla starych bab, niż gazete która tak się zachwycasz
xD
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze:
Ty serio masz jakieś urojenia XDDD
Dawno nie spotkałem się z tak odklejoną osobą. Dosłownie druga największa gazeta, zaraz po tablodzie, które są specjalnie tak zaprojektowane, żeby wyciskać jak najwięcej ze sprzedaży gazet xD (krzykliwe obrazki, tytuły i tak dalej). A dla ciebie to dalej "nie jest sukces" biznesowy XDDDD Weź nauczaj na uniwersytetach skoro masz taki geniusz, że dla ciebie to nie jest sukces.
  • Odpowiedz
@SirSherwood: #!$%@? farmazony o tym, jak to wyborcza jest jedna z największych gazet w Europie a potem się okazuje, że przegrywa nawet z gazetami typu ,Chwila dla Ciebie' i jeszcze ich usprawiedliwiasz xd
I każda gazeta jest jełopie tak zaprojektowana by miała jak największa sprzedasz. No ale skąd to miałeś wiedzieć xD
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze: Bo jest xD no ale dosłownie dałem ci linka, gdzie jest drugą najbardziej sprzedajacą sie gazetą w polsce, zaraz za TABLOIDEM, wiem że trudne słowo i go nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dla ciebie, dalej to jest nic nie znaczacy się biznes bez sukcesu, więc co ja ci moge powiedzieć XD
  • Odpowiedz
Natomiast po zmianach ustrojowych zrobił rzecz najgorszą dla Polskiej Państwowości po '89. Dogadał się z władzą mimo że opozycja ją bezapelacyjnie pokonała.


@Mirkosoft: Kiedy? W '88 (rozmowy w Magdalence)? W '89 (Okrągły Stół)? Gdy jeszcze za wschodnią granicą mieliśmy ZSRR, który prawie do końca był gotowy do zbrojnej interwencji (przypominam czołgi w Wilnie gdy ogłosili przywrócenie niepodległości)? Prawda jest taka, że dogadanie się z komuchami nie było dobrą wolą opozycji
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Właśnie dlatego, że Michnik rzeczywiście był opozycjonistą w czasie PRLu, a większość prawicowych publicystów pokroju Ziemkiewicza czy Cejrowskiego siedziała wtedy bezpiecznie w domu albo była gówniakami. Nie mogą tego znieść, więc plują jadem. Nie mówiąc już o tym, że nawet się nie zbliżyli do jego komercyjnego sukcesu.
  • Odpowiedz
"Kiedy zdechnie Michnik" i zastanawiam sie co takiego zrobil Michnik, że jest tak znienawidzony przez wykopowych prawaków?


@kobiaszu: GW stworzyła armię bezmyślnych zombie którzy nie dość że srają na swój kraj to jeszcze są z tego #!$%@? dumni. I to jeszcze z publicznych pieniędzy. Fenomen nie spotykany w żadnym innym kraju na świecie
  • Odpowiedz