Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LubieGroszek: Ale przecież ja nie piszę o jakichś istotnych rzeczach. Zwykłe easter eggi i insade joke, które tylko gracze zrozumieją. To wcale by odbioru nie popsuło dla kogoś kto nie grał a zauważ ile funu by dodało gdyby pokazali coś co gracz danej postaci by tylko załapał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deyna: ja obstawiam że bedzie więcej seriali z różnych regionów, historia szurimy czy postaci z bildgewater, wojny Noxusu z jonią czy opowieści frejlordu z epicką bitwą na moście w finale, ale to już osobne seriale które możliwe że są mniej lub bardziej rozpisane ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChareimUu: możliwości jest sporo I podoba mi się to, że można ten serial oglądać bez żadnej znajomości lore czy nawet ligi. Dużo osób zakłada konta i nie będę już najgorszy w ironie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wincm: @ChareimUu: Popatrzmy: Maski strażników, łańcuszek Vi, zarost Vandera, przypuszczenia ksywki Powder (przypuszczenia xD), Jayce i gitara xD, reklama sterowców, Yordle dziwka.

No #!$%@?, proszę Was xD Większość to jakieś przypuszczenia i gdybania, albo rzeczy dotyczące lore. A mi chodzi o takie rzeczy, które można znaleźć w grze jak golemy, o których wspomniał w filmie. No i jeszcze okulary tego grubasa, które później ma Vi na splasharcie.

Strasznie mnie ten
@nammah Twoja stara jest nudna. Piltover to najbardziej złożony artystycznie projekt w lidze, do tego zaun dodający nute nizin społecznych narkotyków i prymitywnych gangów. Co wolałbyś disneyowską demacie gdzie wygra szlachetność i moc przyjaźni czy pif paf źli piraci. Imo Noxus i Piltover to najlepsze, regiony które dotrą uniwersalnie do każdego widzą. Reszta to nudna sztampa rozłożona w nieosiągalnym do przedstawienia czasie.
@siadatajta Ale nie wygląda to aż tak skrajnie, magia jest zakazana ale nie palą na stosach i łapią magów pod podłogą w chatach tylko dają na wygnanie i zakazują im jej używania. Dostalibyśmy ckliwą historię garena który kocha swoją nieakceptowana społecznie siostrę. W zaun nie ma tematów tabu, miasto degeneratów. Zdecydowanie bardziej dorosły wątek można było w nim przygotować. Jeszcze Noxus ma potencjał na coś - wojna jest zła, i nie jest
@trejn: widac, ze nie masz zadnego pojecia o lore ligi legend. Jak mowisz, ze demacia jest disneyowska i jest tam cos takiego jak moc przyjazni i szlachetnosc to nawet pewnie nie znasz podstaw lore demacii.
@trejn: matko dawno takich glupot nie czytalem o demacii. Blagam cie przeczytaj cos wiecej niz jakies 2 zdania streszczenia w google, a potem cos pisz o lorze