Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No tak weganie mają własna wiarę i zero historii, czytając książki nie znalazłem nigdzie zapisu " podano wegańskie jedzenie aby ukazać że ta panna nie jest dla tego kawalera", tylko było "podano czarną polewkę zupę z krwi kaczki"

Wege = brak wiary = brak historii

a po drugie, widzialem dwie kobiety - mięsożerca o pięknych kobiecych kształtach v druga z przodu deska z tyłu deska - nawet tyłka nie ma

I ciągłe gadanie " ja jestem Weganka ", czy mięsożerca mówi " Ja marcin mięsożerca mówię wam jak żyć"? to się nazywa że taka osoba wyżej sra niż dupę ma...
#wegetarianizm #weganizm #takaprawda #przemyslenia
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LJBW603:Historia,kultura (nie osobista) tylko społeczna - wszystko mówi że człowiek jest mięsożerny (mieszany z przewagą na mięsą bo gorzej trawimy produkty roślinne), a historia Wege zaczyna się od około 1950 r. dania mięsne to kawał POLSKIEJ historii !!! TRADYCJI. a Wege co moją ? - wegańska kiełbasę ?

A z drugiej strony ktoś mówi że nie chce przykładać ręki do zabijania zwierząt, a używanie np telefonu nie przykłada ręki - przecież
prownaj żoładek czlowieka do krowy ktora wcina trawe i wtedy pogadamy...

Natura stworzyla czlowieka do posilkow mieszany z wieksza przewaga bialka zwierzecego.


@Pawcio_cukierek: Dlaczego uważasz, że z większą przewagą białka zwierzęcego? Mamy długie jelita, zwierzęta mięsożerne mają krótszy układ pokarmowy. To, że człowiek trawi mięso nie znaczy, że jest ono dla niego odpowiednim pokarmem i ma się nim w większości żywić, tylko po prostu dostosował się do takiego pokarmu jakim jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lenalee: Lepiej zaorać tysiące lat człowieczeństwa na rzecz Wege - chwastów.

Niech WEGE wcinają swoją trawę, ja tam wolą pysznego cieknącego krwią steka czy Czernine - różnica jest taka że jak WEGAN nie namawiam do szamania mieska, a po przykładzie niektórych widać że usilnie chca zmienić każdego kto jest inny niż oni ( podobnie postępują Islamiści - jesteś niewierny to out albo Islam albo śmierć)