Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak ponad rok temu przenosiłem numery z #play i pytano mnie dlaczego to wielkie zdziwienie, że jako powód podałem (autentycznie) wspieranie gówno treści w internecie - polskich dennych youtuberów #polskiyoutube
Afera z tą blondyną bez mózgu to wisienka na torcie, ciekawe jaki odpływ abonentów mieli

#oswiadczeniezdupy #gsm #telefony #friz
Pobierz JanParowka - Pamiętam jak ponad rok temu przenosiłem numery z #play i pytano mnie dla...
źródło: comment_16369692105gQqARW8VD3nCMaHrPqw9O.jpg
  • 11
@JanParowka: To się rzadko zdarza, ale absolutnie nikogo z nich nie szanuję. Pomijając to, że nie szanuję za występowanie w takim gównie i byciu na starterze telefonu XD ale nie mogę patrzeć na te mordy. Friz, Martin, Blowek, Karolek, Hej Łobuzy XDD nawet Nieuczesana ze swoją ekipą esportową są, chyba skończyła się kasa za reklamowanie gum Orbit
@JanParowka: chodzi mi o wszystkie produkty overall, nic dziwnego, że reklamują je jutuberzy, kiedyś każda gwiazda reklamowała jakieś gówna, tera czas na jutuberów, mi to w sumie nic nie zmienia, że reklamują jakiś chłopków, dopóki nie jest to jakiś chłop, który mega #!$%@?ł pod względem oszukiwania czy mocniejszych rzeczy to szczerze lotto mi to, a najgorszy tutaj to pewnie Karolek czy Gimper pod względami kontrowersji, a nervarien to nawet spoko ziomal