Wpis z mikrobloga

Chyba sprzedaję Salomon Quest Max 100 rozmiar 28 (28-28,5; 325mm) - prawdziwe foto na priv, cena nie wiem, 500zł? Stan perfekcyjny bo się u mnie właśnie tego rodzaju buty marnują :/ Jednak wolę konkretniejsze trzymanie wyżej, dwoma klamrami. Te są dla kozaków świrujacych poważniej

Mam też na wydaniu narty freestylowe Atomic Urban Punxy 175, bardzo specyficzne więcej info na priv też.

#narty #narciarstwo #sportyzimowe #ogloszenie
Pobierz Saeglopur - Chyba sprzedaję Salomon Quest Max 100 rozmiar 28 (28-28,5; 325mm) - prawd...
źródło: comment_1636910200yDNdZR9LwfwVJysHtSRwbw.jpg
  • 5
@melba Zapraszam do składania ofert ;) A w międzyczasie przypomniało mi się o sklepie-giełdzie gdzie mógłbym je oddać w komis ale to pewnie z 2 tyg nim tam pojadę
@melba: Jasno zaznaczyłem że nie wiem na ile wycenić więc niech każdy proponuje :D
Te które podesłałeś były ostro uzywane, stan nieznany i nie jest to wyższy model ale inna "twardość", model chyba niższy bo to nie są Maxy. Moje nowe kosztowały 1500 albo i wiecej, ja kupiłem na końcu sezonu za 750-800. Teraz po latach chce inne. Te które typek wystawił mimo że mocno używane to i tak opłaca się
@melba: Wyśle maila do sklepu/giełdy ze sprzętem - przypomniałem sobie o nich w trakcie dopiero bo nawet nie wystawiałbym ogłoszeń na grupach. Zapytam na ile wyceniają. Za 400, moooże 300 puściłbym, pewnie oni za 700 by je sprzedali nadal. Poniżej powiedzmy 350 już wole je mieć nadal póki nie dopasuje innych choć kurde będzie ciężko o tej klasy kapcie.

Moge dać ci znać w ramach ciekawostki na ile wycenią, wtedy tutaj