Aktywne Wpisy

Clefairy +1
Czy ktoś kojarzy jak w 2005 roku w Polsce przyjęty był World of Warcraft? To w sumie peak moich lat interesowania się grami, ale o WoWie to praktycznie nie słyszałem. Według GPT gra niby była bardzo popularna nawet u nas, ale ciężko jest mi uwierzyć aby w czasach powszechnego piractwa i braku jakiegokolwiek przyzwyczajenia ludzi do płacenia za cokolwiek wirtualnego znalazło się dużo osób, które najpierw zapłaciłyby pełna cenę za pudełko z
oddalenie +29
Za duzo sie tu ludzi zrobilo. Same memy i durne teksty co by bylo okej gdyby nie przykrywalo fajnych postow.
#gielda
#gielda





źródło: comment_1636904463up5Fp3bQmXph0nykhc51DE.jpg
Pobierzźródło: comment_1636905692NaV66MV39WPeiXldwcZdWE.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora