Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
U mnie w pracy jest pewna dziewczyna. Nie ma co tu owijać w bawełnę - jest ładna, miła i mega pozytywna. Pracujemy w różnych działach i nie mieliśmy dużo okazji na rozmowy. Również prosto z mostu, zapytałem jej czy chciałaby się bardziej poznać. Odpowiedziała że nie, ale dużo z tej rozmowy nie pamiętam. (wyjaśnienie w następnym akapicie)

Jestem trochę społecznie upośledzony. Nie mam znajomych, ani przyjaciół. Ostatnie kilka lat spędziłem nie wychodząc z domu. Zawsze jak rozmawiam z nieznajomymi mocno się stresuję. Do tego stopnia, że nie kontroluję tego co mówię, ciężko mi się skupić i zapominam co ludzie do mnie mówią. Z zewnątrz wygląda to całkiem dobrze (tak mi się wydaje), ale w środku - tętno ponad 200. Często mam także wrażenie, że to ktoś inny za mnie mówi. Z tego też powodu obawiam się, że powiedziałem jej coś innego niż chciałem.

Do sedna. W pracy mamy ankietę na temat innych działów. Jestem nowy w tej pracy (ona też) i nie bardzo wiem co te inne działy robią. Pomyślałem, że mógłbym się jej zapytać. Pewnie mógłbym zapytać się kolegów z mojego działu, ale może lepiej zapytać u źródła.

Co o tym myślicie? Nie chciałbym, żebym był odebrany jako nachalny dziwak. I tak już się czułem głupio po tej pierwszej "rozmowie".

#samotnosc #zwiazki #rozowepaski #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61910b336d062d000ad42438
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMikroWyznania Pytanie wprost o takie rzeczy jak nie jesteś pewny siebie i nie potrafisz pociągnąć dalej tematu albo nawet w przypadku odmowy wybrnąć jakimś small talkiem jest creepy. Powinieneś być bardziej cierpliwy i szukać drobnych pretekstów do kontaktu od razu a nie teraz jak już Ci odmówiła.