Wpis z mikrobloga

Ale to jest #!$%@? skrajnie głupia decyzja XD Aż jestem w szoku, że to Lewy i Sousa za tym stoją. Jutrzejszym meczem możemy praktycznie przegrac sobie awans na mistrzostwa świata (bo jak w pierwszym meczu baraży na wyjeździe trafimy Szwajcarie, Szwecje lub chorwację to mamy pograne), a oni sobie wolą wystawic Lewego w meczu z Andorą (który przed meczem jest już wygrany) bo przecież według nich to właśnie ten mecz z Andorą jest ważniejszy bo jest "meczem o awans" XDDD Nie ma to jak w arcyważnym meczu dawac odpocząc kluczowemu zawodnikowi, a wystawic go parę dni wcześniej na mecz z kelnerami. Ja #!$%@? xD Jestem zwolennikiem Sousy, ale to jest według mnie jedna z głupszych decyzji ostatnich lat

Proszę, niech mi ktoś jakoś sensownie uzasadni te decyzję bo zaraz mnie #!$%@? xD
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy
  • 33
Kim ja #!$%@? jestem, żeby mówić, że Lewy czy Sousa popełniają błąd


@robertx: A Sousa i Lewy nie popełniają błędów? Na początku kadencji Sousa wystawił Helika zamiast Glika i wszyscy wiedzieli, że to głupia decyzja i sam Sousa się potem do tego przyznał. Tak samo z Krychowiakiem na Euro. Większośc kibiców widziało, że po jego pierwszej żółtej kartce dalej grał agresywnie i trzeba było go zdjąc z boiska, ale Sousa tego
@robertx: Ale o jakich informacjach mówisz? Oficjalne stanowisko rzecznika jest takie, że Lewy chce uniknąc przeciążenia i już przed meczem z Andorą miał ustalone, że gra tylko jedno spotkanie. Oni po prostu uznali, że ważniejszy jest mecz z Andorą niż z Węgrami i tutaj nie mają znaczenia jakieś informacje do których nie mamy dostępu jak np. markery zmęczeniowe Lewego itp.
@dam98: @robertx: @TakBardzoPolaczek: Po prostu - Lewy w przeciągu miesiąca ma mieć aż 8 spotkań i nie warto go zajeżdżać bo zaraz będzie kontuzja i jak nam wypadnie nie daj Boże na dłuższy czas to wtedy będziemy mieli poważny problem. Ma mieć 6 meczy ligowych i 2 mecze w Lidze Mistrzów. Oczywiście możemy zakładać, że w ostatnim meczu z Barceloną może nie wystąpić z powodu tego, że Bayern zajmie
@robertx: Ale co ty porównujesz xD Wtedy nie dawali do końca znac co z Milikiem żeby przeciwników do końca trzymac w niepewności i też mówił o tym rzecznik po Euro. Jestem ciekaw co według ciebie teraz miałoby na celu skrywanie oficjalnego powodu absencji Lewego? xD Widzę, że serio ślepo wierzysz w nieomylnośc Lewego i Sousy. Ile masz lat? 15? Bo chyba nie zdajesz sobie sprawy, że to też są tylko ludzie
@dam98: Bo może uznali że jest ważniejszy chociażby dlatego że jeszcze mogli zakładać, że Angole wygrają na luzie z gangiem Albanii i dlatego zakładali że po prostu mecz z Węgrami odpuszczą Lewemu a na Andorę sobie poszczela ¯\_(ツ)_/¯. Nie wiem - przynajmniej tak to bym rozumiał najbardziej logicznie
że to też są tylko ludzie i błędy popełniają.


@dam98: Jasne, że tak. Tylko powiedz mi, kto Twoim zdaniem ma łatwiej popełnić błąd: oni siedząc w środku czy my przed telewizorami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jasne, że tak. Tylko powiedz mi, kto Twoim zdaniem ma łatwiej popełnić błąd: oni siedząc w środku czy my przed telewizorami?


@robertx: często z perspektywy osoby trzeciej łatwiej zauważyc oczywisty błąd niż będąc w środku. Serio, podaj jakiś logiczny argument bo jak narazie jedynym twoim argumentem jest to, że "Lewy i Sousa wiedzą lepiej"