Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: Ale jak to? To się da patrzeć na Helmuta bez patrzenia na zbrodnie Heimlicha sprzed 80 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, wszędzie trafimy oszołomów i normalnych ludzi, ale Polacy bardzo lubią sobie popluć na Niemców za to co wydarzyło się prawie wiek temu (bliżej wieku niż półwiecza, bo zaraz ktoś powie, że jeszcze 20 lat brakuje do wieku) i to jest niestety smutne,
@technojezus: Co do Niemców bym uważał. Jednak mieszałem z rok na Węgrzech (projekt na Mercedesie) i przyznam szczerze oczekiwałem jakąś serdeczność ze strony Węgrów. Nic z tych rzeczy, kłaniali się po same jajka ale Niemcom. Z Polakami mało który chciał rozmawiać, może dlatego, że mało kto potrafił po ENG. Mentalność jak z 10-20lat temu w Polsce.
a ja bardzo lubię Niemców.

Bardziej niż ,,przyjaciół'' Węgier


@lastro: Do każdego narodu jestem nastawiony neutralnie. Interesuje się kulturą i szczególnie historią Niemiec, może dlatego bardziej mnie do nich ciągnie. Z pobytu na Węgrzech mam bardzo niemiłe odczucia. Osoby, które mnie przyjmowały w restauracji czy w kantorze były bardzo nieprzyjemne i jakby robiły wszystko za karę. Oczywiście, to nie oznacza, że cały naród jest taki.
Co do Niemców bym uważał. Jednak mieszałem z rok na Węgrzech (projekt na Mercedesie) i przyznam szczerze oczekiwałem jakąś serdeczność ze strony Węgrów. Nic z tych rzeczy, kłaniali się po same jajka ale Niemcom. Z Polakami mało który chciał rozmawiać, może dlatego, że mało kto potrafił po ENG. Mentalność jak z 10-20lat temu w Polsc


@pili: ja też oceniam pobyt na Węgrzech i spotkanyach tam Węgrów negatywnie
(projekt na Mercedesie)

@pili: Opowiedz trochę wykopkom jak tam idzie Węgrom wstawanie z kolan i nie bycie niemiecką montownią, bo może nie wiedzą kto daje sporo miejsc pracy u naszych "bratanków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)