Wpis z mikrobloga

@Tigermass: Ale ja tak taguję dla formy żartu i nie traktuję go jako czegoś na serio, bardziej jak opis naszej smutnej rzeczywistości w krzywym zwierciadle, nie uważam też by wszystkie przegrywy, które nie są trollami były bardziej toksyczne niż normictwo. Poza tym mam na tyle duży lvl by wiedzieć co jest fikcją, a co nie
@Orage: a to spoko. Staram sie uchronić jak najwiecej ludzi przed tym tagiem. Sam siedze tylko z tego wzgledu, ze kilka lat temu bylem idealnym przykladem przegrywa, ale z tego wyszedłem. Wiem jak bardzo wpisy, które sie czyta moga zryć głowę i ściągnąć czlowieka na dno.
@ejven: jak we wszystkim teoche prawdy jest, ale mocno przesadzone.
Wiem i jestem pewien na 1000%, ze jakbym natrafił na te wszystkie posty zanim ogarnalem zycie to bym je przegrał. Nie znając teorii o wzroście, kwadratowych szczekach, jakis hunter eyes zycie jest o wiele prostsze. Siedziałbym teraz i płakał, ze mam cofnieta szczękę(bo mam). Wczesniej tego nie wiedzialem i nie mialem z tym kompleksow.
@ejven: no ja jestem przykładem, ze te teorie nie skreślają wszystkich. Mam cofnieta szczękę, poznając moja aktualna dziewczyne mialem otyłość I stopnia(120kg), mialem zakola, bylem cichym i spokojnym gosciem, pochodzący z biednej i patologicznej rodziny. Jakos dziewczyna nie zwracała uwagi na moje wady, nie obchodzilo ją jak mam w domu.
Ja jakbym uswiadomil sobie jakie mam wady to bym ją pewnie odtrącił i zmarnował okazje życia, bo według teorii jest inaczej
@ejven: Ale co mam Ci udowodnić. Mam Cię zapoznać z parami, które znam, a które przeczą blackpillowi? I ja tu nie mam zamiaru udowadniać, że ciężko niepełnosprawny przykuty do łóżka facet nie będzie miał ekstremalnie trudno w znalezieniu sobie kobiety. Nie mam zamiaru też zaprzeczać, że masa kobiet jest zwyczajnie popsuta i niedojrzała
@ejven: blackpill to bajki dla naiwniaków. Ludzie czytają te bzdury a później robią z siebie ofiary, bo przecież oni na nic wpływu nie mają, bo wielki blackpill tak powiedział. Te toerie to ten sam poziom jak płaska ziemia, czy reptalianie.