Wpis z mikrobloga

Wykop powinien zmienić nazwę na "złe wiadomości".

Pozytywnych znalezisk rodem ze słynnego bingo z lekiem na raka już praktycznie nie ma.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antybristler: wszędzie tak - ostatnio przestałem oglądać wiadomości jakiekolwiek oraz dodałem filtry w google na wojna, Łukaszenka itd. idzie nerwicy dostać, Onet będzie mi płacił odszkodowanie za jebla
  • Odpowiedz
@Antybristler: @cuzjestjakjest: To jedyne miejsce, gdzie jeszcze czasem mozna przeczytac w miaaare na poziomie dyskusje w jezyku Polskim, w tematach zwiazanych z naukami i technologiami, poza 1 wspolczesnym forum. Dekade temu bylo tu fajnie, ale chyba pora finalnie ustawic RSS na kilka tagow i uciekac, bo tylko tu ciezej. Nawet gruparatowaniapoziomu zeszla na psy.
  • Odpowiedz
Wykop powinien zmienić nazwę na "złe wiadomości".


@Antybristler: plus dużo znalezisk to manipulacje albo fejki.

Chcesz sobie popsuć dzień? Wejdź na wykop. Nieraz się trafi takie combo na głównej, że się odechciewa.
  • Odpowiedz
@Antybristler: Roznica pomiedzy zalogowanym kontem z tagami na czarnolisto a wejciem bez logowania to jak wejscie na onet bez adblocka.
K A T A S T R O F A

Nawet mialem o tym robic znalezisko zeby ludziom uzmyslowic co tu sie o--------a na glownej. Same newsy o polityce, kaczynski to, ziobro tamto, covid nieprawda, australia faszysci, niemcy nas ruchaja nord streamem, lewackie belkoty o roznorodnosci w grach filmach napisach na proszkach do prania.

Jak sie wejdzie na glowna i porowna ilosc tego szamba do jakichkolwiek ciekawostek i faktycznie jakis pozytywnych informacji to sie okazuje ze nie ma czego
  • Odpowiedz