Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy nienawiść do PiSu i konfederacji uczą przyszłe pani psycholog na studiach nasze świetlane elity niosące kaganek oświecenia. Wypadałoby żeby takie osoby były stonowane pod pewnymi względami. Do tego feminizm najpewniej w mocno skrajnej odmianie. Już chyba lepszy będzie sznur niż szukanie u takich osób pomocy, jeżeli jest się chłopem. Przecież kij wie czy ona nie uzna cię za ideologicznego wroga i nie będzie toczyć swojej chorej krucjaty w gabinecie przeciw swoim pacjentom bo coś się jej nie spodoba.
#przegryw #blackpill #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #bekazlewactwa #psychologia
T.....e - Ciekawe czy nienawiść do PiSu i konfederacji uczą przyszłe pani psycholog n...

źródło: comment_16368308736DKWRY6oUKHhB91H3cIyYX.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trochelipa: Proszę nie poszerzaj poglądu, że pomoc psychiatry/psychologa/psychoterapeuty jest "nieśmiesznym żartem", bo znam wiele ludzi, którzy faktycznie tej pomocy potrzebują, ale nie chcą się na nią zdecydować ze względu na odgórne założenia, że to nic nie pomoże. Są osoby które nie mają z kim porozmawiać o swoich problemach, a terapia może być jedynym medium, dzięki któremu mogą się uzewnętrznić i próbować wyjść z trudnej sytuacji.
  • Odpowiedz
„nie szukam miłości tylko niepoważnego związku” i już wiesz, że poszła na psychologię nie po to, by pomagać ludziom tylko po to by rozwiązać swój własny problem pt „dlaczego nie umiem budować trwałych relacji tylko preferuję przygodne bolcowanko z chadam


@magiczny_banan: przyda sie to jej oraz jej klientkom, sytuacja win-win ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kto jest tym mitycznym Żydem?


@setmauz: ja np. nie lubię tych co okaleczają dzieci i dzielą na ludzi i gojów, to chyba część religijno - kulturowa i całkiem logiczna - w końcu faszystów za taki podział też się nie lubi, a untermensch nie brzmi dużo ładniej. Genetyka z kolei w odróżnieniu od owej religii - kultury mnie nie obchodzi. Wskażesz mi nielogiczność takiego postępowania?
  • Odpowiedz
Jeśli mówisz o obrzezaniu (ja nie znam innej formy "okaleczania" dzieci to przypominam, za wikipedią, że to całkiem popularny zabieg na świecie (bo tak się częściej mówi - "zabieg", nie "okaleczanie") -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Obrzezanie, zjedź do mapki, w USA to ok 70-80% chłopców

Wprowadzonej tam przez żydowskiego doktora. Czy bronisz również obrzezania kobiet? Pytam z ciekawości, dla mnie okaleczanie niemowląt to barbarzyństwo, a że wiąże się z religią i kulturą żydowską - to już nie moja wina.

ze bardziej stygmatyzujące jest mówienie o "ciapatych", "żółtkach", "czarnuchach" etc.

Od untermenschów?
@setmauz: a i nie lubie takich żydów którzy piszą "drodzy biali ludzie, musimy być lepsi" by potem magicznie napisać "ale ja nie czuje się biały, ja jestem żydem :^)". Podobnież nie lubię takich żydów którzy nawołują w Ameryce aby chińczycy mieli punkty ujemne a murzyni dodatnie przy przyjmowaniu na uczelnię, a sami magicznie przestają być nadreprezentowani bo są białymi a nie żydami - kiedy sprawdza
Usmiech_Niebios - > Jeśli mówisz o obrzezaniu (ja nie znam innej formy "okaleczania" ...

źródło: comment_1636968563iL08yeVbIX4SpFNOhSTHdo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@setmauz: a jeszcze żeby nie było z uprzejmości - miałem dyskusję na ten temat ostatnio:
https://worldpopulationreview.com/country-rankings/average-iq-by-country
https://www.wykop.pl/wpis/61550883/polacy-w-czolowce-najglupszych-narodow-w-europie-t/#comment-218356437
więc z tą wybitną inteligencją narodu to fikołkowanie na zasadzie "to nie byli prawdziwi zydzi". Przy czym wiem że mieszanie genetyki religii i kultury, po czym wybieranie sobie tego co nam akurat pasuje (patrz rezolucja we Francji że antysyjoniści sa od razu antysemitami z gruntu) to coś co Żydzi bardzo lubią robić.
Za
Usmiech_Niebios - @setmauz: a jeszcze żeby nie było z uprzejmości - miałem dyskusję n...

źródło: comment_1636970093NhN5kzfEoFRA1h1DJxCl9a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz