Wpis z mikrobloga

Jestem nowym użytkownikiem CBD i od ziomka ktory sie zna na temacie mam polecony sklep exclusiveweed.pl

Widze, ze niektore susze maja tam 90% CBD.
Jak duza jest roznica w działaniu między 20 a 90% CBD?

Te 20% daje w sumie juz takie zauwazalne na jakas godzinke dwie odprezenie w organizmie, ale zastanawia mnie czy ktos moze takich probowal i moze powiedziec na czym polega roznica.

#cbd #narkotykizawszespoko
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@Palexpres s najlepsze kasztany rosna na placu pigal

Nie prosilem o wyklad z cbd tylko pytalem o dzialanie 90% cbd. I #!$%@? sie dowiedzialem.

Nie umiecie czytac ze zrozumieniem, nie zakladajcie social mediow. A jak macie potrzebe atencji co do przekazywanych przez siebie informacji to zalozcie sobie bloga.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dyspenseria o, dzieki za odpowiedz, wlasnie od Was sobie kupilem dzisiaj pierwsze CBD tak by the way :)

Na stronie ktora podalem we wpisie wiele suszy ma powyzej 40%, ale tylko przy tych powyzej 70% jest info o dodanym izolacie. Zastanawiam sie jak to sie ma do wszechobecnej informacji o tym ze normalnie w roslinie moze byc do kilkunastu% cbd.

Produkty sa tam reklamowane jako ekologiczne, bez gmo (?) i w duzo
  • Odpowiedz
@bizonsky: zrobię wpis o tym, dzisiaj już nie jestem wstanie odpowiedz na to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nam się udało w naturalny sposób osiągnąć 13% cbd przy 0.19% THC. Patrząc na możliwość technoliczne w eu obstawiam, że 15% CBD to jest maksimum. Więcej moim zdaniem nie da się naturalnie, ale mogę się mylić.

A jak CBD od nas? Pamiętaj my podajemy dokładny wynik CBD, a nie,
  • Odpowiedz
@bizonsky: Dla mnie 40% CBD jest brednią, ten rynek nie jest kontrolowany. Równie dobrze mogę jutro letniego bucha nazwać lemon haze I napisać, że ma mniej niż 45% CBD i robić na tym kasę. Będę walczył z tą patologią, ale ciężko mimo wszystko
  • Odpowiedz