Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@tekoja: Ale to story to jeszcze większa żenada niż to wczorajsze. Wczoraj było tak zabawnie, Darek zapraszał hejterow na priv.. A dzisiaj #!$%@? że oni nie chcieli żeby to wyszło tak że coś wyśmiewają.. W tym story to mi brakowało jeszcze tylko - z Wiki mamy super kontakt, bardzo ją lubimy xD Ale ogólnie ich miny to wygrały
  • Odpowiedz
@tekoja: Ale Daro to mózg w tej parze - Kubuś siedzi z tyłu i kiwa głową, na tym wczorajszym też się chyba jednym zdaniem udzielił. Dobra niech nagrywają i przepraszają, co im zostalo( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego Inga co prawda też narzekała w social mediach, że powycinali, bo słyszała głosy przez ścianę, ale rozumiem że zrobiła za mała szopkę, żeby zasłużyć na story Dara( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@tekoja: teraz te żenujące tłumaczenie to mogą sobie wsadzić w D…
We wczorajszym story zdecydowanie naumyślnie nabijali się z choroby Wiktorii. Dowodem na to jest choćby to, że w story (ja oglądałam u Kuby bo Darka nie obserwuję) byl umieszczony tekst „hejterow zapraszam na PRV”. Czyli dobrze wiedzieli co robią i jak może to być przez cześć obserwujących odebrane. Chyba tylko myśleli, że więcej będzie im brawo biło niż ich krytykowało
  • Odpowiedz
@tekoja: No i nawiązując do tych przeprosin jednak trzeba fitnesiarze oddać, że fragmenty które powycinali zmieniają odbiór sytuacji: bo w odcinku zrobili z niej wariatkę, po live tylko umiarkowane odklejenie. Może wcześniej tez tak było z innymi uczestnikami, ale to mogli się odezwać wtedy (chociaż prawdopodobnie nie mieli do czego się przyczepić)
  • Odpowiedz
@tekoja: yyy....eeee...yyyy...yyyyy
Szybko im faje zmiękły jak doopa zaczęła płonąć
ha ha ha ha ha ha
ale mam bekę ha ha ha
i to durne przepraszanie"chcielibyśmy przeprosić jeśli ktoś został lub czuje się urażony przez nas"
Chcielibyście to przeproście! Ktoś Wam broni?
Tak trudno powiedzieć "przepraszamy"?
  • Odpowiedz
@Dromodron: bo na rajskiej wyroczni inga i vanessa zadaly oytanie o wiktorie czy mowi zle o nich?odpowiedz mialy ze nie i byly potem zdziwione bo podobno bylo slychac ze wiki gada na nie bo podobno sciany cienkie i slyszaly dlatego byly zdziwione odpowiedzia klaudii na rajskiej wyroczni
  • Odpowiedz
@DOMINIKAanna1406-: No fakt, te przeprosiny takie trochę jak polityków: chcielibyśmy przeprosić, jeżeli ktoś się poczuł urazony (w domyśle wiki, jeżeli się tak poczuła, bo nie chcieliśmy wyśmiać wiki ani jej choroby - ostatnie zdanie wystekane na koniec( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz