Wpis z mikrobloga

@davidero69: Niby ta, ale jak nie masz niedoborów to moim zdaniem nie ma sensu brać. Ja też długi czas kupowałem pełne paczki supli, ale zorientowałem się, że na #!$%@? mi to. Podstawy typu kreatyna, białko maksymalnie jakaś cytrulina pod pompe i tyle. Minerały/witaminy jak jesz dużo i różnorodnie dostarczysz z diety. Głupi szejk typu banan, owsianka, mleko, wpc już uzupełnia całą palete minerałów.
@dsomgi00: WPC to nie suplement xD

są suplementy diety które działają ale nie wszystkie są potrzebne każdemu, witamina D czy omega działają, witamina C czy cynk też, takie NAC też jest spoko suplementem w konkretnych przypadkach, co do spania melatonina też może dawać fajne efekty ale to jest złożony temat, jak ktoś ma zerową higiene snu to żadne suplementy nie pomogą

@davidero69: multiwitamina to daje tyle że sikasz na kolorowo,
@JanDzbanPL dokładnie. Warto dodac, że suple zwierają w sobie "naturalne" mikroskładniki które jeśli człowiek dobrze je - sam sobie dostarcza a to z supli idzie w kibel ;). Lepiej odłożyć pieniążki na miskę, kreatynę , czy koxy
@dsomgi00: odżywki to włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedyne sensowne suple to kompleks witamin i dodatkowo witamina D, Omega3, No i magnez (zazwyczaj w tych kompleksach jest go za mało). Od cytruliny i kreatyny nie urośniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a WPC kto by pomyślał, skoro nie potrafisz dużo jeść to jest sprt dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)