Wpis z mikrobloga

A teraz wyobraźcie sobie, że nigdy nie grałem w pierwszą część Mafii, bo miałem za słabego kompa, a kiedy rodzice kupili mi lepszego, to wciągnąłem się w Vice City.

I wczoraj, po tych wszystkich latach, wpadłem na pomysł, żeby kupić sobie jej remake w promce na #steam i właśnie upajam się tą zajebistą historią po raz pierwszy. Natchnęło mnie do tego to gówno, ta zbrodnia, ten gwałt dokonany na moim kochanym GTA i była to najlepsza decyzja na świecie. Polecam każdemu, bo tak się właśnie powinno odświeżać gry.

#mafia #gry #gta #pcmasterrace
WillyJamess - A teraz wyobraźcie sobie, że nigdy nie grałem w pierwszą część Mafii, b...

źródło: comment_16368113067FwYgzPZ0D8TX9U2SFa5V2.jpg

Pobierz
  • 47
@DonRzoncy:

To historia w remake się różni od oryginału? Jedynkę przeszedłem dwucyfrową liczbę razy, znam każdy bug, ficzur i kąt na mapie na pamięć, więc jeśli remake ma być sporo różny to raczej nie kupię..

Ogólny rdzeń historii jest taki sam, ale całość została mocno zhollywodyzowana, gra nie ma już takiego spokojnego tempa jak w oryginale, i nacisk na realizm strzelanin praktycznie nie istnieje. Trup ściele się (zbyt)gęsto, a w pościgach
@WillyJamess: nie mam na czym zagrać w remaster, bo komp bez grafy, a konsoli żadnej po 360 nie kupiłem, bo inne sprawy na głowie, ale w przyszłym roku na święta mam nadzieję że w nowym domu, na nowym 65" oledzie, zagram w mafię ponownie

Dzieciakiem byłem, ale jak grałem w 1 to siedziałem jak zaczarowany przed kompem, wyścig w którym na kilka godzin utknąłem, bo nie miałem patcha, cała historia i
@WillyJamess: o tak. Bolał mnie co prawda uboższy otwarty świat ale sama gra jest zajebista i to jak świetna robotę odwalili po słabej mafii 3 której nie zdołałem przejść. Mafia 2 też miodzio i też polecam, chyba 3 razy przeszedłem.