Wpis z mikrobloga

"Zdaniem Władimira Putina kryzys migracyjny wywołały same kraje zachodnie. Dla imigrantów w krajach europejskich są bardzo wysokie zasiłki. (...) Po co pracować (w krajach pochodzenia imigrantów-red.) w niepewnych warunkach, bez przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa, po co tam żyć i pracować, skoro można nie pracować i otrzymywać razem z rodziną dwa-trzy razy więcej? - mówił prezydent Rosji, opisując motywy migracji."
No tutaj akurat racje ma...
#bialorus
  • 15
@Braand Ludzie nadal będą emigrować na zachód nawet jak tam socjalu nie będzie bo jest zwyczajnie wyższy poziom życia.
Jak jesteś jakimiś Afrykaninem czy syryjczykiem to i tak lepiej emigrować na zachód i tam pracować za minimalna niż u siebie pracować za minimalna (o ile znajdziesz pracę bo bezrobocie duże). Ludzie zawsze emigrowali z biedniejszych krajów do bogatszych. Teraz tylko mamy samoloty to jest łatwiej.
Więc niech Putin już swojej propagandy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Braand Ludzie nadal będą emigrować na zachód nawet jak tam socjalu nie będzie bo jest zwyczajnie wyższy poziom życia.

Jak jesteś jakimiś Afrykaninem czy syryjczykiem to i tak lepiej emigrować na zachód i tam pracować za minimalna niż u siebie pracować za minimalna (o ile znajdziesz pracę bo bezrobocie duże). Ludzie zawsze emigrowali z biedniejszych krajów do bogatszych. Teraz tylko mamy samoloty to jest łatwiej.

Więc niech Putin już swojej propagandy nie
@Braand: Putin ma rację. Serio, jak patrzę z perspektywy gościa który sam na Dudę głosował to jestem zażenowany. Przenosząc to na nasz grajdołek to strzeliłem sobie w kolano. Płacę na na ten cały dobrobyt matek, bąbelków, ojców niesłusznie skazanych a mi tylko ubywa. Żonaty, bez dzieci ,Nawet w marszu w Warszawie nie powinienem uczestniczyć. Ani Narodowiec ani Rodzina Polska. .Kredyt mam a pracy nie chcę zmieniać. Dlaczego tak ciężko żyć???
@bn1776: przede wszystkim to jeśli brakuje migrantów w Polsce czy Europie, to z punktu widzenia demografii europejskich krajów nie brakuje migrantów tylko MIGRANTEK. W Polsce(i ogólnie Europie) z roku na rok zmniejsza się ilość kobiet zdolnych do rodzenia dzieci i to właśnie kobiety powinny być głównym targetem do sprowadzania na stary kontynent.

Facetów w wieku zdolnym do płodzenia dzieci mamy zarówno u siebie jak w Europie nad programową ilość, sprowadzenie kolejnych