Wpis z mikrobloga

Nie mogę. Czemu na wykopie jest tyle dziwnych ludzi, a chyba za przeproszeniem z problemami psychicznymi?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poznałem #rozowypasek (ona wie że mówie o niej) rzekomo ma być starsza ode mnie. Nicku nie zdradze, bo chce zachować jej prywatność. Popisałem z nią kilka dni i nagle typiara mnie olewa zwalając, to na brak czasu, a tak naprawdę śledziła moje wpisy na wykopie i miała do mnie pretensje, że pisałem z innymi dziewczynami na GG (bo opublikowałem dwa wpisy "tak wygląda rozmowy z #rozowypasek ) i zarzuciła mi kłamstwo, ze ja okłamalem, ze mówilem.ze nie uzywam tindera (bo nie używam) a to bylo gg a nie tinder, zresztą to nie był związek, że będzie mnie ograniczać ¯\_(ツ)_/¯ potem się doczepiła do tego jak ja z wami rozmawiam oraz zadala mi takie hipotetyczne pytanie, posłuchajcie:

POV: zaczepia Cię obcy koleś, nic ale to nic Was nie łączy. Nie znacie się. I on coś od Ciebie chce. Tylko, że nawet on nie wie czego. Co robisz?


Ja jej mówie, ze w takiej sytuacji ignoruje typa, a gdyby był natrętny to nie dopuszcze do bójki tylko zalatwie sprawe pokojowo mówiąc żeby dal mi spokój, a ta do mnie ze mam jej dać spokoj i zerwala znajomość XD

Laska rzekomo ma mieć 37 lat a typ pytaniem zachowała sie jak taka typowa 15 latka. Przypomnialo mi to jak kiedys pisałem z fejkiem i on podobne rzeczy do mnie pisał (wlaśnie podobne pytanie mi tej fejk zadal) czyzby ta mirabelka byla mirasem a olala mnie, bo auważyl ze traktuje ją poważnie i troll by mu sie nie udał?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@graner Co sądzisz o tym?
@Miqood I Ty?

#logikarozowychpaskow
  • 22
@s---k: No ale ona wie, że lepiej dogaduje się ze starszymi bo mlodsze odpisują jak upośledzone, a poza tym wyrwała moj wpis z kontekstu, bo w dwóch wpisach pokazałem wam ze mlodsze piszą jakby byly chore jakieś
¯\_(ツ)_/¯
@userrrr: też się wczoraj przejmowałem uroczymi podziękowaniami randomowej baby. Które w sumie brzmiały trochę ironiczmie, jak gdybym był beznadziejny. Eozmyślałem nad tym i nie warto. Ona na pewno nad tym nie rozmyśla

Ale akurat Twoja Cię stalkije. Po zachowaniubna pewno nie ma 37 lat, a nawet 30. Może wiedziała, że wolisz starsze i chciała Ci się przypodobać.

Wglpretencja gg=tinder jest na poziomie kurde liceum/gimnazjum mówiąc szczerze

No chyba że ma 37
@userrrr: też się wczoraj przejmowałem uroczymi podziękowaniami randomowej baby. Które w sumie brzmiały trochę ironiczmie, jak gdybym był beznadziejny. Eozmyślałem nad tym i nie warto. Ona na pewno nad tym nie rozmyśla

Ale akurat Twoja Cię stalkije. Po zachowaniubna pewno nie ma 37 lat, a nawet 30. Może wiedziała, że wolisz starsze i chciała Ci się przypodobać.

Wglpretencja gg=tinder jest na poziomie kurde liceum/gimnazjum mówiąc szczerze

No chyba że ma 37
@gimnazjumqqq: Raz, że się jeszcze nie spotkałem z nią, ale i tak do wczoraj miałem zamiar zaprosić na spotkanie, dwa nie byliśmy w żadnym związku, trzy to ona mnie pierwsza po kilki dniach pisania olała nagle zwalając to na brak czasu (kiedy wcześniej potrafiła odpisywać, a wolnego nie miała ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) wiek na początku mi sama podala narzekając, że już jest taka stara bo