Wpis z mikrobloga

Łotwa buduje mur na granicy z Białorusią, parlament jednogłośnie to przegłosowal, a u nas lewicowe dzbany jak zwykle przeciwko interesowi narodowemu, wstyd za taka opozycję, przy okazji załatwiają pisowi kolejne lata niszczenia gospodarki przy wladzy XD
#bialorus
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a Obajtek już założył firmę budowlaną


@greven: jprdl czy wy spamerzy polityczni jesteście w stanie chociaż weryfikowac źródła. Widzę że ten fejk ożył i niedługo dzieci będzie miał.
  • Odpowiedz
cham Nitras to co sie dziwić


@Godir17: Mówisz o jakichś chamach po stronie opozycji, jak w rządzie masz np. przestępcę i gościa co z mównicy sejmowej wyzywał posłów od kanalii i morderców. O czym ty mówisz w ogóle?
  • Odpowiedz
jprdl czy wy spamerzy polityczni jesteście w stanie chociaż weryfikowac źródła. Widzę że ten fejk ożył i niedługo dzieci będzie miał.


@ediz4: Chcesz powiedzieć, że Daniel Obajtek nie założył firmy budowlanej?
  • Odpowiedz
@Kuklak: a ty o czym? Nitras to moze przyklad polityka idealnego? Co z wami ludzie, ja pisze cos o Nitrasie a ty od razu plujesz cos o PIS, dostajecie sraczki jak tylko ktos cos powie na politykow KO a to takie same kanalie jak ci z pisu, tez rzadzili tym #!$%@? i bylo #!$%@?, tak w PIS tez sa chamy, ale co to zmienia w sprawie Nitrasa? Nitrasowi albo Tarczynskiemu
  • Odpowiedz
No i to jest ten Daniel Obajtek i jesteś w stanie to udowodnić tak?


@ediz4: Który ten? Twierdzę, że o JDG Daniela Obajtka, a ty twierdzisz coś przeciwnego
  • Odpowiedz
Jak to który ten politruku. Wiesz że Danielów Obajtków może być kilkunastu w kraju? Masz dowód że to ten Daniel Obajtek?


@ediz4: Ale o czym ty mówisz w ogóle. Masz w rządowym rejestrze informację, że to JDG Daniela Obajtka i mnie pytasz "czy to ten". Skąd mam wiedzieć, o którego ci chodzi. Może być ich kilkunastu w kraju
  • Odpowiedz
Że to JDG jakiegoś Daniela Obajtka a Ty sugerujesz że to prezes Orlenu choć temu oficjalnie zaprzeczył. Więc pytam po raz kolejny - masz dowód że to TEN Daniel Obajtek?


@ediz4: Nic takiego nie sugerowałem. Przestać mieć urojenia
  • Odpowiedz
Czyli nie masz żadnego dowodu tak jak myślałem. Spamujecie więc tym gównem aby się gdzieś przylepiło.


@ediz4: Ale na co dowodu? Że osoba o imieniu Daniel i nazwisku Obajtek ma firmę budowlaną w Pcimiu? Podałem Ci dowód - oficjalny rejestr. To, że ty wszędzie widzisz prezesa Orlenu to już nie moja wina
  • Odpowiedz