Wpis z mikrobloga

@Fiktorianin: w sumie myślałem o kupnie d2 remastered, co by odświeżyć trochę nostalgie.

Później zdałem sobie sprawe że pewnie znudziłbym się po godzinie max dwóch bo jedynie co robisz to klikasz myszką/padem i w sumie tak bez ambicji meh
@Luqart: czuję się jakbyś porównał masturbację do seksu, niby robisz to samo no ale trochę inaczej.

Grałem w setki gier i diablo owszem jest świetną grą do relaksacji, ale zero ambitności w tym.
@Greensy: Dla mózgu seks i masturbacja to jedno i to samo :)
Tylko ambitnych gier masz dosłownie garstkę. Dosłownie. Zresztą po to tworzy się różne gry aby trafić w gusta odbiorców. Diablo ma swoich, a ta garstka ambitnych swoich.
@Luqart: tu możemy dywagować o tym które gry są ambitne a które nie, ale powiem ci że nie jest to garstka, z pewnością jeżeli jesteś otwarty na rynek gier Indie, a nie tylko AAA.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luqart:

Dla mózgu seks i masturbacja to jedno i to samo :)

No chyba nie. W trakcie seksu wydziela sie masa hormonow ktorych nie uswiadczysz nigdy jadac reka.
@Gamling: Niestety, ale uświadczysz każdy jeden. Mózg to potężne narzędzie i wyobraźnia (czy placebo) jest w stanie wytworzyć odpowiednie reakcje w organizmie. Polecam specjalistyczną lekturę. Chociażby popularną książkę "sztuka obsługi penisa".
Dlatego nadmierna masturbacja czy seks (co dla mózgu jest bez znaczenia) są tak niebezpieczne dla gospodarki hormonalnej organizmu i wprawiają człowieka w tryb wegetatywnego życia.
@Greensy: > Później zdałem sobie sprawe że pewnie znudziłbym się po godzinie max dwóch bo jedynie co robisz to klikasz myszką/padem i w sumie tak bez ambicji meh

Co xD każda, dosłownie każda grę można tak bezpłciowo opisać w każdej klikass myszka bądź padem

Poza samym klikam myszka dochodzi kwestia budowania postaci, a tutaj kolega gra na HC także jak raz padnie to postać z automatu mu się kasuje.

Porównywanie tego