Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa - Lewactwo się popsuło, na wykopie jest zagonione do rogu. W sejmie to samo. #marszniepodleglosci przeszedł spokojnie, prowokacje się nie udały. Onet znalazł murzyna do wywiadu, ale ten stwierdził...że kocha Polskę i nie ma u nas żadnych rasistów. W sprawie #bialorus popiera nas cała Europa... xD
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sekularyzacja: wielkie zwycięstwo prawactwa bo lepiej zaspamiło gorące na stronie dla spierdoksów i tym razem nie #!$%@? miasta w trakcie marszu. Przecież wy takimi wpisami pokazujecie jak bardzo zdeprawowani i żałośni jesteście xD
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: Nie, kaczynski zabił brata bo to był jedyny sposob by upadajaca partie rozbudowac. Na dodatek w samolocie było dużo osób niepopierających polityki jarka, łacznie z jego bratem, który czasami mu się stawiał.
Oczywiście wszystko ugadane z Rosją, szopka o wrak tylko po to by udawać, że chce się dojść prawdy tak jak na granicy bialoruskiej tylko udają, że chcą rozwiązać kryzys.

W obu przypadkach na tej szopce i na
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: Sam fakt że o marszu niepodległości nawet prawaki mówią wyłącznie w kontekście tego że nie było zamieszek, burd i agresji najlepiej świadczy o marszu niepodległości xD
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: pierwszy raz w czasie marszu Niepodległości nie zostało coś roz*ebane, rzeczywiście, powód do dumy, ale narodowcy utarli nosa lewactwu. Tak powinno być na każdym marszu, powinno to być normą, a nie spuszczanie się, że w końcu ktoś nie odwalił czegoś chuligańskiego, fajnie, że tego nie zrobili, ale mogliby tak zawsze. Oby kolejne marsze też przebiegały spokojnie, z atmosferą radości, w końcu to powód do radości dla narodu, a nie
  • Odpowiedz
@DioramaDrama: okej dobra to wedlug Ciebie kaczynski razem z Rosjanami zabil brata aby ratowac partie. No dobra zalozmy ze masz racje i to Jarek zabil Lrcha, a co z PO i Tuskiem ktore wtedy u wladzy bylo? Dlaczego nie zdekonspirowali Jarka? Angela z Obama o niczym nie wiedzieli czy sie bali Jarka?( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego po smierci Lecha to kandydat PO zostal prezydentem a nie PISu skoro to Jarkowi roslo poparcie?

Sam jestes owym polactwem ktorym tak gardzisz, takze nie rozumiem takiego wywyzszania sie. Sam jestes Polakiem i nic tego nie zmieni. Jak Ci sie nie podoba w kraju to dlaczego nie wyjedziesz i sie nie odetniesz?

Myslisz ze w Rosji byloby Ci lepiej?xD byl mial jeszcze mniej prawa niz obecnie, a do Niemiec nikt nie zabroni Ci wyjechac i nie musisz brac udzialu w zadnym
  • Odpowiedz
a co z PO i Tuskiem ktore wtedy u wladzy bylo? Dlaczego nie zdekonspirowali Jarka? Angela z Obama o niczym nie wiedzieli czy sie bali Jarka?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JohnRamboo: Ano tak, bo to było ogłoszone na twitterze xD

Dlaczego po smierci Lecha to kandydat PO zostal prezydentem a nie PISu
  • Odpowiedz
@JohnRamboo:

mozesz mi powiedziec co zostalo "#!$%@?" podczas marszu w 2018 roku? Chyba bys nie klamala i manipulowala na portalu ze smiesznymi obrazkami, prawda?

Nie pamiętam dokładnie co się działo 3 lata wstecz w mieście, w którym nie mieszkam i nie wiem, po co się tak spinasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie spalili jakąś flagę i wywrzaskiwali jakieś dziwne troglodyckie treści, jednak nie można wszystkich uczestników
  • Odpowiedz
@DioramaDrama Kiedyś popierałem prawatcwo, ale tak bluźnili i wyzywali innych, że zostałem lewakiem więc teraz pluję na was

A ja popieram niektóre postulaty lewaków i prawakow i nie mam potrzeby wyzywać ludzi za inne poglądy. Kiedyś dorośniesz to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: Hybryda między lewicowcem a prawakiem. Nazizm tak samo jak faszyzm to hybrydy polityczne, pełne hipokryzji ideologicznej i realnej (chociażby naziści tworzący dywizje SS złożone ze Słowian).
  • Odpowiedz