Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa - Lewactwo się popsuło, na wykopie jest zagonione do rogu. W sejmie to samo. #marszniepodleglosci przeszedł spokojnie, prowokacje się nie udały. Onet znalazł murzyna do wywiadu, ale ten stwierdził...że kocha Polskę i nie ma u nas żadnych rasistów. W sprawie #bialorus popiera nas cała Europa... xD
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DioramaDrama żeby takie zakompleksiony rzygowiny jak ty

Widać kto ma kompleksy ¯_(ツ)_/¯ jak zwykło przy lewej stronie, wyzwisko musi być jak się z kimś nie zgadzają. Jak te mafie "albo jesteś z nami, albo przeciwko nam". Dobrze macie mózgi wyprane.
PiS nie chce pomocy bo chce udowodnić, że sami to ogarną to po pierwsze, a po drugie nie chcą, żeby ktoś im pilnował budowy muru, bo ciężej będzie im walki robić.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: No widać po tym pełnym frustracji i urojeń na temat wymyślonego wroga poście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozwoliłeś, by doradcą ci zostali ludzie, którzy wcale nie twój interes mają na sercu. To już lepiej jakbyś kierował się emocjami, przynajmniej są ludzkie.
  • Odpowiedz
@TenTypZez pokaż mi te urojenia. Urojenia to ma lewica myśląc, że korporacje robią coś dla dobra ogółu, a nie dla kasy. Już Musk chce zrobić cos zrobić, żeby lepiej poznać inne planety to lewica się drze, że lepiej jakby rozdał te pieniądze innym ((oo))
  • Odpowiedz
pokaż mi te urojenia.


@uriel_ck: Proszę bardzo:

Lewactwo, szczególnie na wykopie to zwykle dzieci w okresie dojrzewania. Szukają swojej grupy, swoich zainteresowań, widzą, że wielkie korporacje "są za lewa strona" (oczywiście tylko dlatego, że wyczuły tam hajs) i idą ta modą. Szkoda tylko, że myślą, że większości zależy na ideii, a tak naprawdę większości chodzi o kasę.


A może powiesz, że sobie nie wymyśliłęś tego, bo demonizujesz w głowie wroga,
  • Odpowiedz
@BudgetRevolution Lewa strona ma ambicje duszenia tych wielkich korpów podatkami i karami uznaniowymi za cokolwiek co nam się nie spodoba

To jest wręcz piękne ( ͡º ͜ʖ͡º) "dusimy tych co robią inaczej niż my chcemy, ale chcemy, żeby każdy był sobą" hahahaha. O bredzlowaniu się nie do flag lgbt dodawanych na fejsa przez te korporacje zapomniałeś? Czy już to, że dla nich nie liczą się umiejętności
  • Odpowiedz
@TenTypZez A może powiesz, że sobie nie wymyśliłęś tego, bo demonizujesz w głowie wroga

Jakiego wroga? Człowieku co ty masz z głową? To, że coś lub kogoś skrytykuje to nie znaczy, że jest moim wrogiem. Dla mnie liczy się człowiek, a wrogów to właśnie wszędzie lewica widzi. Wystarczy, że ktoś z jednym postulatem lewicy się nie będzie zgadzał i właśnie tacy jak ty będą uważali te osobę za wroga. Ja do
  • Odpowiedz
@Ulyssos: @mwmichal: @Profesor_Avenarius: sami macie urojenia i zyjecie w wyimaginowanym swiecie. Tak wczoraj wygladal tag #marszniepodleglosci samo geste jak ktos to juz wczesniej napisal. Nie wspominajac o propagandzie rodem #tvpis w wykonaniu #wolnemedia . Wszyscy z was maja beke to sie czepiacie ze ludzie sie ciesza ze w tym roku obylo sie bez zadnych burd i prowokacji. Nie liczac pomalowanego
JohnRamboo - @Ulyssos: @mwmichal: @Profesor_Avenarius: sami macie urojenia i zyjecie ...

źródło: comment_1636712391IRA54bJhFhtg1JgVK8a0vV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@uriel_ck:

ale chcemy, żeby każdy był sobą


Ty naprawdę masz urojenia. "chcemy żeby każdy był sobą" to główne założenie ideologii LIBERALNEJ, nie socjalistycznej. Owszem, duża część lewicy jest liberalna, ale to nie jest to co czyni ich lewicą. Lewicą czyni ich przede wszystkim sprzeciw wobec wyzysku.
Lewica ogólnie ma wiele nurtów - staliniści np. nie mieli żadnych skrupołów żeby zsyłać kapitalistów na śmierć. Socjaldemokraci ograniczają się do wysokich podatków. Metody są różne, ale chodzi o zbudowanie systemu, który działa wedle naszych zasad. I Lewica nie jest w tym jedyna, wszystkie wielkie ideologie postępują tak samo - liberalizm (niskie podatki, brak przeszkód dla prywatnego biznesu) czy konserwatyzm (zasady społeczne oparte
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Ładny fikołek. Dobrze wiesz, że mówimy o konkretnych ideach i ludziach ich reprezentujących, a jak już się wygłupiłęś, to odwracasz kota ogonem xD

No faktycznie, to nie pogadamy. Ale wiesz dlaczego głównie? Bo ani jednej suwerennej myśli z siebie nie wyprodukowałeś, której byś nie zasłyszał u roli, czy na wykopie xd
  • Odpowiedz
jak zwykło przy lewej stronie, wyzwisko musi być jak się z kimś nie zgadzają.


@uriel_ck: xDDDDDDDDDDDDDDD Kiedyś popierałem prawatcwo, ale tak bluźnili i wyzywali innych, że zostałem lewakiem więc teraz pluję na was
  • Odpowiedz