Wpis z mikrobloga

Nie wiem jakim trzeba być imbecylem żeby przez pryzmat obietnicy niskich podatków głosować na konfederację.
- PO zapowiadała obniżenie podatków - nie obniżyli
- Pisiory zapowiadały obniżenie podatków - nie obniżyli
Jak więc widać, obniżanie podatków to jedynie deklaratywne obietnice każdej z partii jako najprostszy sposób na trafienie do wyborców. Przejawem skrajnego #!$%@? jest zatem głosowanie na (anty)wolnościową #konfederacja, tylko dlatego że zapowiadają te niskie podatki, tym bardziej że sprytny inaczej memcen otwarcie przyznał, że kuce gadają to co ludzie chcą usłyszeć
#bekazprzegrywow #neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #4konserwy #ekonomia #podatki #pis #mentzen
  • 14
  • Odpowiedz
@msikorski229: Konfa nie tylko obiecuje obniżanie podatków, ale przede wszystkim uproszczenie prawa podatkowego. Prawo podatkowe w Polsce to nieśmieszny żart. Bardziej niż obniżaniem podatków, jestem zainteresowany upraszczaniem prawa.
  • Odpowiedz
@dubstract: Ale ja dążę do tego, że to że oni zapowiadają to uproszczenie prawa podatkowego nie znaczy że za swoich rządów rzeczywiście by to zrobili i że jest to narracja obliczona na dotarcie do szerokiego grona osób jako że chyba każdy chce mieć niskie i proste podatki
  • Odpowiedz
@Zendemion: Bo w większości przypadków nie jest on szczery, ale są ludzie pokroju Ciebie którzy nie ważne ile razy zostaliby #!$%@? to i tak będą wierzyli, że jak jakaś partia coś obieca to to zrealizuje
  • Odpowiedz
@msikorski229: Warto głosować na Konfederację choćby po to by blokowała podwyżki podatków i uświadamiała Polaków co to jest inflacja i dlaczego są biedni. Poza tym jak dotąd Konfederacja nigdy nie zdradziła (jako jedyna) w kwestii dążenia do obniżki podatków, więc po co trollujesz. Głosowanie na Konfederację jest w interesie każdego, bo inaczej każdy będzie po prostu biedakiem. Myślicie, że inflacja zatrzyma się na 6%? Myślicie, że nie wprowadzą katastratu? Pomyślcie jeszcze
  • Odpowiedz
@Motorowy123: Ale ja jestem już stary. A o tym kto zakłada firmę to rynek decyduje. Jak się opłaca zakładać firmę to ludzie je zakładają, a jak się bardziej opłaca być na etacie to siedzą na etacie. Wolny rynek, mówi ci to coś?
  • Odpowiedz
@Jah00 Owszem, bardzo wiele! I napewno konfederacja nie zrealizowałaby tego w takiej formie o jakiej wszyscy tu marzą. Konfa jest zamordystyczną partią, która bardzo szybko wolny rynek zamieniłaby w kapitalizm rodem z xix wieku gdzie nie ma żadnego bezpiecznika, na dodatek społeczeństwo jest silnie klasowe, o ich ciągotach światopoglądowych odbijających się od prawej ściany sali plenarnej nie trzeba wspominać.
  • Odpowiedz
@Motorowy123: Tylko Konfederacja jest w stanie wprowadziś troszkę więcej wolności gospodarczej, dzięki czemu kraj będzie się bogacić. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o bezpiecznikach. Jak jest praworządność i ktoś się oszuka to idziesz do sądu i wygrywasz. Światopoglądowo Konfederacja jest delikatnie konserwatywna, co jest świetną przeciwwagą dla niebezpiecznego lewicowego szaleństwa płynącego z zachodu. Dla mnie to partia idealna.
  • Odpowiedz