Wpis z mikrobloga

@Kalesony1939: Niby z jakiego powodu? Zadymienia i smrodu? Mesjanizmu? Stawiania się w opozycji do wszystkiego? Świętowania, że przez tyle lat dostawaliśmy w dupę? W takiej formie jak jest to teraz nigdy nie byłaby to zajebista sprawa. Niestety ale w tym społeczeństwie świętuje się tylko porażki. Jeśli nie będzie to pogodne święto tylko przemarsz smutnych ludzi z flagami + narodowców to zastanawia mnie w czym widzisz tu zajebistość?
@m_ney: nie, nigdy nie byłem gdyż jak pisałem to nie jest święto patriotów tylko smutnych ludzi celebrujących, że Polska dostawała od każdego w dupę i próbujących na siłę pokazać jak bardzo są w opozycji do całego złego świata a Polska jest chrystusem narodów, bo im durny system edukacji wpoił w łeb ten mesjanizm.
@m_ney: Przesłanki za tym marszem są długofalowym skutkiem, wpajania w głowy nierozumnych ludzi takich właśnie wartości. Może teraz mi wmówisz, że na waszym marszu nie przemawiał były działacz faszystowskiej organizacji ONR? Niezależnie od "przekazów medialnych" same założenia tego marszu to niewypał.
@m_ney: Nie podumałeś kolego :) chodziło mi o typka wpis wyżej, a nie o twój ¯_(ツ)_/¯ w sensie piłem do tego, że wystarczy spojrzeć na jego dzisiejsze wpisy i od razu skumasz, że jest anty-marszowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)