Wpis z mikrobloga

@jerzs Nie jestem fanboyem żadnej ze stron. Wybralem X ze względu na game pass. IMHO PS bedzie tracił bo X wprowadza GeForce Now na swoje konsole. Więc na PS zostanie Ci niewiele exclusive, z których część będzie można ograć przez GeForce Now.
@jerzs: Ja kupiłem z miesiąc temu Xbox series s bo w sumie nie mam tv 4K i zabawa jest bajeczna z GP ograłem sobie Gears 4 i 5 forza 4 a teraz zacząłem FH5. Nawet moja żona się wciągła i dokupiła sobie pada i gramy wieczorem jak młody śpi w It Takes two. PS4 z cyberpunnkiem w napędzie się kurzy.
@chicken216: jak oceniasz z perspektywy osoby posiadającej obie konsole ? Która wydaje się fajniejsza i w zasadzie lepsza ?
@Paxon1996 oo nie wiedziałem ze będzie geforce now to kolejny mocny argument. Kolega ma na laptopie dosyć słabym i chwali sobie bardzo
@DonMisiek hehe najbardziej niedoceniona konsolka tej generacji chyba bo za ta cenę to wymiata sprzęcik
@jerzs: xboxa kupiłem w sumie tylko dla forzy, ewentualnie w przyszłości jakies gry bethesdy. Żeby nie ceny kart graficznych to bym miał zestaw pc+ps5. Jak posiadałem gamepass na pc to ograłem może ze 2 gry w ciągu 7 miesięcy, nic ciekawego dla mnie tam nie było
@Krs90: zapewne będziesz w stanie wyciągnąć mega wypasiona grafe tylko ta subskrypcja kosztuje bodajże z 400 zł na pół roku z rtx
@Tomek_Tcz: jak mówisz , ja miałem psx - ps2- Xbox360- i ps4 a teraz będzie chyba xboxik :D