Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, szybki wstęp: technik logistyk, teraz studiuje logistykę i zastanawiam się nad pracą w Ikei (w zawodzie) lub nad pracą w spedycji.
Prosiłbym uprzejmie osoby mające jakieś doświadczenia o odniesienie się do poniższych informacji.

Ikea: Z tego co słyszałem, trzeba raczej zaczynać od najniższych stanowisk i później lecieć w górę (nawet za bardzo nie ma innych ofert związanych z logistyką, oprócz magazyniera)
Jak to realnie wygląda? Serio w miarę łatwo o rozwój i zmianę stanowiska z latania z paletami na sławne klikanie w kąkuter i jakieś tabelki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spedycja: Byłem na stażu, z tego co widziałem największy minus to konieczność bycia pod telefonem 24/7.

Druga sprawa, to oczywiście zarobki.
Z tego co znalazłem w necie to w Ikei standardem na najniższych stanowiskach jest 21/h. Jak kształtują się wynagrodzenia (szczególnie dział logistyki) w dalszej perspektywie na tych następnych w hierarchii stanowiskach?
Jak pod względem zarobków wygląda realnie spedycja?

W razie czego, zachęcam do anonimowych odpowiedzi, bo wiadomo jak to jest z gadaniem o zarobkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ikea #spedycja #pytanie #pracbaza #praca #logistyka #tsl

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618c55bb412b5f000aa8bd9b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
Spedycja - zależy czy uda ci się zbudować portfolio klientów. Ja np. mam 6500pln netto podstawy + premia kwartalna około 15000-18000 pln netto + służbowa mazda 3 miseczka z karta paliwowa bez limitu. LVL 25