Wpis z mikrobloga

@polaczyna: Ale to akurat brukowce akurat powinny zhejtować polski rząd. Morawiecki wszystkim dziękuję za służbę to niech wynagrodzi ich finansowo w takim razie. A tak dali 2mld rocznie na TVP i prowadzący co czyta z kartki wiadomości zarabia jakieś 50k miesięcznie i gdzie tu sprawiedliwość? Notabene Kurdej-Szatan też pracowała dla TVP więc jej też coś z tych 2mld mogło skapnąć xD
@zalogowany_jako Te 6300 brutto to w przypadku służb 5300 neto, tyle wynosi przeciętnie wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw brutto. Dodatkowo po 25 latach pracy, po osiągnięciu 55 lat, ma się emeryturę w wysokości 60% średnich zarobków z ostatnich 10 lat.

Według ciebie to złe warunki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kreation: @Fidel1: dla mnie każdy powinien zarabiać godnie. Tylko nie zazdrościmy im tych pieniędzy bo sądzę że to mało za robotę jaką robią. #!$%@? z tym że pół roku w koszarach ale nadstawiają głowy za resztę narodu. Wystarczy jeden głąb i seria z automatu żeby 3 wojnę wywołać
@zalogowany_jako
W przypadku wojny mogą mnie powołać, jakoś z tego powodu żadnych przywilejów nie mam.
Służby w Polsce zarabiają dobrze, a w połączeniu z przywilejami emerytalnymi, mają bardzo dobre warunki.