Wpis z mikrobloga

Dla wiadomości wykopków: #kurdejszatan nie poleciała z TVP i Play "za poglądy", tylko za skrajne chamstwo, wulgarność i fałszywe oskarżenia w kierunku naszych służb, pod którymi się podpisała swoim imieniem i nazwiskiem umieszczonymi w nazwie profilu na instagramie, z którego to publikowała.

Z TVNu i Polsatu za takie coś powinna tak samo wylecieć. Bo gdyby to samo, w tej samej formie napisała o LGBT to jestem pewien, że by z tych stacji wyleciała i z TVP też powinna by za takie coś wylecieć.

A dla upośledzonych społecznie jednostek mały protip - jeśli chcecie wyrazić niezadowolenie z jakiegoś zjawiska, to napiszcie na przykład:

- Nie podoba mi się zachowanie funkcjonariuszy straży granicznej na granicy z Białorusią. Uważam, że traktują migrantów niehumanitarnie


...zamiast:

- AAAAAEEEEEEAAAAAAAAAEEEEAA KUUUUURRRRWWWWAAAAAA MORDERCY!!!!!!1111


Unikniecie dzięki temu wielu problemów zawodowych i towarzyskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #rakcontent #humorobrazkowy #bialorus
s.....i - Dla wiadomości wykopków: #kurdejszatan nie poleciała z TVP i Play "za poglą...

źródło: comment_16365405826Xibf3D6bwAwBvk086C2w2.jpg

Pobierz
  • 30
@skitarii: jak się ktoś z tobą nie zgadza to chamstwo i wolność wypowiedzi ma swoje granice, a jak się zgadza to święta wolność słowa

czy nazywasz się krzysio bosak i byłeś tancerzem w tvnie?
@Emes91: tak przeczytałem, a co?
i wiesz, mam w dupie że "nie można brzydko mówić", potem mi powiesz tematy an które nie można się wypowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? jak oni mają te miliony migrantów pod kuźnicami termopilami zatrzymać jak ich emocjonalny komentarz z #!$%@?ą w necie #!$%@?ł
@rybsonk: mówi się, że ma też z Playa polecieć niedługo.


@skitarii: kto tak mówi? Jeszcze nie poleciała, więc nie pisz, ze to sie stało.
Powiem więcej, sądzę, że Play jest za tępy, żeby to zrobić.
Tam dużo się dzieje w tle, przetarg na nową agencję reklamową, kto wie po przejęciu UPC co stanie sie główną marką grupy, albo czy to nie będzie czas na rebranding itd.
Play powinien jednoznacznie z