Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony podejściem Polaków do sytuacji na granicy. Łatwo tak sobie pluć jadem siedząc w cieplutkim mieszkaniu popijając piwko i jedząc kebaba co nie? Za kilka dni ci ludzie będą dosłownie zamarzać i głodować w lesie a jest tam sporo kobiet i dzieci. Serio chcecie ich na to skazać? Jak dla mnie to powinno się dla nich zorganizować obóz gdzieś pod granicą, nakarmić , ogrzać a potem podwieźć tam gdzie chcą jechać. To serio jest takie wyzwanie dla kraju który ma 36 milionów ludzi?

No ale nie bo jarek i korwin mówią że imigranci be więc niech zdychają. Zero empatii.

#bialorus #imigranci #granica #polska
  • 26
@Scaab zastanowiłeś się skąd Ci ludzie znaleźli się na Białorusi? Pewnie nie chcesz przyjąć tego do wiadomości i twój mózg odrzuca taka możliwość ale jesteś zmanipulowany. To co oglądasz to zorganizowana akcja Rosji, Białorusi i Turcji przeciwko UE w tym Polski. I nie #!$%@? nam tutaj o empatii, tu chodzi o bezpieczeństwo narodowe w tym bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci.
@Scaab: Wg. Łukaszenki to są turyści. Ty jak jedziesz do Egiptu, to Egipcjanie też Ci za darmo ogarniają hotel, żarcie i wszystko inne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nie, przepraszam, jacy Egipcjanie, przecież rzeczeni migranci są po stronie Białoruskiej. To kto w końcu ma im organizować pomoc humanitarną?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Scaab:

Jak dla mnie to powinno się dla nich zorganizować obóz gdzieś pod granicą, nakarmić , ogrzać a potem podwieźć tam gdzie chcą jechać.


W obozach jest już 1800 turystów. Wyskakuj z kasyvi zasponsoruj pobyt któregoś.