Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony podejściem Polaków do sytuacji na granicy. Łatwo tak sobie pluć jadem siedząc w cieplutkim mieszkaniu popijając piwko i jedząc kebaba co nie? Za kilka dni ci ludzie będą dosłownie zamarzać i głodować w lesie a jest tam sporo kobiet i dzieci. Serio chcecie ich na to skazać? Jak dla mnie to powinno się dla nich zorganizować obóz gdzieś pod granicą, nakarmić , ogrzać a potem podwieźć tam gdzie chcą jechać. To serio jest takie wyzwanie dla kraju który ma 36 milionów ludzi?

No ale nie bo jarek i korwin mówią że imigranci be więc niech zdychają. Zero empatii.

#bialorus #imigranci #granica #polska
  • 26
  • Odpowiedz
I nie #!$%@? nam tutaj o empatii, tu chodzi o bezpieczeństwo narodowe w tym bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci.


@t1dzej: jak chodzi o bezpieczeństwo to co zrobił w ciągu ostatnich dwóch miesięcy pisowski rząd aby nałożyć sankcje na Białoruś? Z kim rozmawiał? Odp: z nikim bo wszystkich obrazili. A obecna sytuacja jest pisiorom bardzo na rękę, znowu "wróg" spadł im z nieba jak aborcja.
  • Odpowiedz
@Scaab: a ja mam cie w dupie bo ewidentne masz glupie podejscie do sprawy. Dodam tylko ze wvzoraj pod wieczor bylo kilka stopni na minusie tam przy granicy ale ja jestem dobrym czlowiekiem wiec zamowilem kebaba aby wspierać araba no i siedzialem sobie tak przy grzejniczku i modlilem sie do jedynego ba bynajmniej nie allaha o to aby ci biedni migranci zniknelo co by im zywot ciężkim nie był XDD
  • Odpowiedz
@Scaab oboz tak,wpuscic tak,moze nawet nskarmic a pozniej wypad, dostaja dwie bramk-
1 wracasz do swedo ciapakowa czy innego murzynowa
2 bagna na białorusi
Masz trzy dni do namyslu
  • Odpowiedz