Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości - czy w ciągu ostatniej dekady był chociaż jeden moment kiedy wykop twierdził, że należy kupować nieruchomości/brać kredyt, bo będzie drożej? Bo jak poczytać ton komentarzy najaktywniejszych trolli to wychodzi na to, że zawsze jest fatalny moment na zakup. Zawsze jest tuż przed zwałą, pęknięciem bańki i tylko idiota kupowałby mieszkanie vel kurnik inwestycyjny. A może tym trollom wcale nie chodzi o ustalenie dobrego momentu na zakup - tylko o odpędzanie innych od rynku nieruchomości zawsze i wszędzie? ;)
#nieruchomosci
  • 8
@kiedysniebylembordo: banki na wykopie nie bedzie dopiero jak mieszkania w centrum beda rozdawane za darmo, wtedy niezbyt bedzie z czego spuscic (chociaz #!$%@? wie, nie zdziwilbym sie jakby znalezli sie tacy co by mowili zeby jeszcze nie brac bo zaraz beda do nich doplacac). A tak powaznie, to przerazajace jest to ze jak sie nie jest przekonanym do spadkow, to juz jestes wrogiem publicznym nr 1 na tym tagu xD
@kiedysniebylembordo: z tego co pamiętam rok 2013-2014 to temat nieruchomości nie istniał bo ludzie #!$%@? z tego kraju. Duże bezrobocie było, każdy marzyl o zachodzie i poprawie swojej sytuacji materialnej. Ludzi nawet na mieszkania nie było stać. Każdy mieszkał z matką i ojcem, albo w pokoju jako student z 5 innymi studentami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) to były inne problemy całkiem. Mieszkania kupowały może tylko osoby, które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin nie potwierdzam, kupiłem mieszkanie w 2014 po podpisaniu kredytu miałem obsrana zbroje przez kilka miesięcy bo co wchodziłem na wykop to pisali że ceny zaraz spadną o 50% i żeby nie kupować na górce. Na chwilę obecną cena z metra w moim bloku poszła o ok. 80%-100% do góry.
Nie mogę sobie wybaczyć, że w 2016 posłuchałem tych idiotów... Od tego czasu #!$%@?łem 180k na wynajmy a ceny jedynie wzorsły o tyle ile #!$%@?łem


@wykraczajacypozapole: Dlatego gównoeksperci pokroju mickpl czy Scaaba nie powinni się wypowiadać na tematy na które nie mają pojęcia. Co innego doradzać czy kurczak czy 4 sery gdzie ktoś najwyżej straci 12 zł a co innego szczuć ludzi do tego stopnia, że są w plecy 200 koła