Wpis z mikrobloga

Jakaś blondynka aktoreczka znana z reklamy napisała jakieś głupoty na instagramie - wykopki od kilku dni o niczym innym nie mówią, oburzeni domagają się wywalenia z roboty, teraz jeszcze zi0browa prokuratura będzie badała sprawę (xDDDD), no ogólnie narodowy skandal i naruszenie fundamentów Rzeczpospolitej. Ale jak sędzia Trybunału Konstytucyjnego(!) średnio co tydzień publikuje gorsze wysrywy, to ludziom tak to spowszedniało, że już nawet cytować się nie chce, no bo wiecie hehe pani Krystyna taki styl ma. Jprdl, jak może być normalnie w kraju, w którym ludzie mają wyższe oczekiwania wobec kogoś kto ładnie uśmiecha się do siaomi i hułałeja niż publicznego reprezentanta rzekomo niezależnego organu sądowniczego.
#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
lkg1 - Jakaś blondynka aktoreczka znana z reklamy napisała jakieś głupoty na instagra...

źródło: comment_1636467321vHJEnMWrejyH4xrCfDIvfR.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@lkg1: wystarczy spojrzeć na nazwisko, żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia, jeśli chce odkupienia to niech przeprosi, przyjmie narracje pisu do swego serca i zmieni nazwisko na kurdej-anioł
  • Odpowiedz
@lkg1: Z tą prokuraturą to jest zwykłe pisowskie flexowanie. Jakieś 4 miechy temu jeden adwokat z Warszawy też pocisnął SG, też poszło zawiadomienie do prokuratury i #!$%@? mu zrobili xD
  • Odpowiedz
@lkg1: jak wyszły bluzgi Obajtka to akurat szeroko się o tym mówiło i tłumaczyli się wtedy gęsto, przypominam, zespołem Touretta xD Krysia akurat publikuje raczej jakieś totalne odpały mózgowe ale bez rzucania #!$%@? w stosunku 10:1 do innych wyrazów plus wprost nazywania osób niepublicznych mordercami. Nie zmienia to faktu że Pawłowicz jest całkowitym absurdem w TK ale Baśka w zasadzie zaprojektowała ten wpis pod to żeby sobie narobić nim kłopotów. Ja
  • Odpowiedz
@Wap30: obajtek kontroluje największa spółkę w Europie wschodniej, jest z nadania politycznego, ma na coś wpływ i te bluzgi wyszły przy okazji afery.

To jest jakaś łaska, która gra w reklamie telefonu na abonament

Wykopki niczym nie różnią się od starych bab siedzących w oknie cały dzieńs
  • Odpowiedz
@lkg1: "domagają się wywalenia z roboty" ach ten słynny lewacki cancel culture...a nie czekaj XDDDDD

Nie wiem czy życie może kogoś bardziej skrzywdzić intelektualnie niż uczynić go polskim prawakiem xD
  • Odpowiedz
@lkg1: tę "aktoreczkę" obserwuje w sieci 1,5-2 mln ludzi. Myślę, że więcej kojarzy ją niż interesuje się tym co się dzieje w Sejmie. Wg mnie dobrze, że temat jest grzany. Celebrytom wydaje się, że są kimś ponad nami, moralnym głosem społeczności, a często są zwykłymi, odklejonymi hipokrytami. Warto komentować wysrywy Ostaszewskiej, Holland czy innej śmietanki towarzyskiej polskiego showbiznesu, bo czy ci się to podoba czy nie - społeczeństwo często czerpie wzorce
  • Odpowiedz
@dubstract: skandal, nie słuchają wadzy i kościelnych zboczeńców tylko obserwują na insta Basie z reklamy playa.
Tak nie może być! I co z tym zrobisz? Ja wiem: gówno
  • Odpowiedz
Warto komentować wysrywy


@dubstract: nie nie warto, nie warto marnowac swojego czasu na tego typu rzeczy. Bo ani twoj wysryw nie trafi do ludzi, ktorzy wysrwy celebrytow biora jako prawde objawiona. Ani nie spowoduje niczego innego, poza szumem informacyjnym i ewentualnie przyklaskiem podobnych tobie Don Kichotow.
To walka z wiatrakami, tylko problemem jest to, ze nagle nazwisko tego i owego zostaje wymienione XXXX razy na jakiejs stronie internetowej, ktos kto nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lkg1: nie ma żadnych oczekiwałan, zachowała się jak idiotka a potem zamiast przeprosić to pisze jakieś wypociny nie warte niczego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZaplutyKarzelReakcji: wykopki debile? Stare, znałem.

Ale tak, dysproporcja nieraz zadziwia, jak bardzo jakieś Pepe anony z internetu potrafią się zesrać o bzdete, znacznie grubszy kaliber ignorując albo stwierdzając "HEHE, śmieszne, nic poważnego xdxd".
  • Odpowiedz
Jakaś blondynka aktoreczka znana z reklamy napisała jakieś głupoty na instagramie - wykopki od kilku dni o niczym innym nie mówią, oburzeni domagają się wywalenia z roboty, teraz jeszcze zi0browa prokuratura będzie badała sprawę (xDDDD), no ogólnie narodowy skandal i naruszenie fundamentów Rzeczpospolitej.


@lkg1: Jak to mówią neuropki:

"Wolność słowa to nie wolność od konsekwencji".
  • Odpowiedz
Jakaś blondynka aktoreczka znana z reklamy napisała jakieś głupoty na instagramie - wykopki od kilku dni o niczym innym nie mówią, oburzeni domagają się wywalenia z roboty, teraz jeszcze zi0browa prokuratura będzie badała sprawę (xDDDD), no ogólnie narodowy skandal i naruszenie fundamentów Rzeczpospolitej.


@lkg1: ale jak jakiś prawicowy aktor nie dostaje roli w hollywood za poglądy to już spoko lewaczku? xD
  • Odpowiedz