Wpis z mikrobloga

Ostatnio znowu złapałem zajawkę na gierki. Ukończyłem Mafię II, później Tomb Raidera 2013 i byłem bardzo zadowolony. Świetne gierki. Przejrzałem rankingi najlepszych shooterów i w każdym bardzo wysoko był Call of Duty 4 Modern Warfare.

Zainstalowałem, zacząłem grać i nie mogę zrozumieć skąd taka wysoka ocena dla tej szmiry. Nic się tutaj nie dzieje. Idę, strzelam, chowam się na 3 sek., bo dostałem. Później idę, strzelam i strzelam i idę i tak w kółko. Najgorsze jest to, że muszę iść cały czas wytyczoną ściężką! :) Jakiś drut kolczasty sięgający do jajec i nie da się go obejść. Co za szit. Idę prosto i napieprzam z karabinu. Przeciwnicy są upośledzeni.

Naprawdę nie wiem skąd taka wysoka ocena COD4.

Poleciłby ktoś jakąś gierkę w stylu Mafia II lub Tomb Raider 2013?

#callofduty #gry #cod4 #oswiadczenie
  • 13
@bartek1988:

Bo COD zawsze było grą na szynach. To jest taki typ gry i grając w tę serię godzisz się na to, w tej grze chodzi tylko o pokonywanie następnych fal przeciwników. COD nigdy nie słynął z otwartego świata, chcesz mieć wybór to graj w GTA lub AC.

A COD 4 zapisał się w historii dzięki misji w Prypeci i możliwością postrzelania z AC-130, detonacją bomby atomowej, ogólnie szybką i
@flager: Masz rację. Nie wiedziałem, że to tego typu gierka. Myślałem, że będzie więcej kombinowania, planowania, skradania, zabijania po cichu, dokonywania wyobrów itp + typowa nawalanka do rzeszy złych ludzi. Chyba spróbuję teraz GTA IV albo Crysis.
@bartek1988: Też niedawno ogrywałem i MW2 bardziej mi przypadł do gustu, choć to dalej ta sama gra. Szczerze mówiąc, najlepiej odpalić na najłatwiejszym poziomie trudności i czerpać czystą radość, bo na najwyższym to momentami KOSZMAR, gdzie trzeba się chować co sekundę za ścianą.