Wpis z mikrobloga

Jak można tak traktować ludzi. Tylko Lewica w Polsce ma jakąś ludzką twarz. Cała reszta rozpętuje falę nienawiści wobec niewinnych przestraszonych ludzi.

Do śmiechu wam to komentować siedząc w cieple przed waszymi komputerami i smartfonami?
#bialorus
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qaula7 ale oni chcieli tak. Zaryzykowali wyjazdem do Niemiec bo socjal i podjęli ryzyko. Zgodnie z zasadą chcącemu nie dzieje się krzywda to im się nic złego nie dzieje. ;)
  • Odpowiedz
@qaula7: Szczytne intencje, tragiczne skutki. Nie pierwszy raz w historii.
Każdy wpuszczony nielegalny emigrant to sygnał dla wszystkich kolejnych żeby brać swoje rodziny w śmiertelnie niebezpieczną podróż. Nabijać kasę przemytnikom, generować kryzys, dawać się wykorzystywać dyktatorom w politycznej walce i narażać swoje dzieci na śmierć z głodu, zimna albo wycieńczenia. Ilu jeszcze ludzi chcesz żeby zginęło w drodze przez Twoje dobre chęci i złudzenie czystego sumienia?
  • Odpowiedz
@qaula7 moje psy śpią w domu ze mną w łóżku, a oni tam mokrzy leżą na ściółce. Mnie się chce z tego śmiać. To jest nawet lepsze niż mrozy ( ͡º ͜ʖ͡º) Sami sobie to zafundowali. Powinni powiedzieć że ich wpuścimy jak sobie test na covida zrobią bo wyglądają na zasmarkanych, niech wracają zwiedzać Białoruś
  • Odpowiedz
Tylko Lewica w Polsce ma jakąś ludzką twarz


@qaula7: Lewica w tej kwestii to dzbany, nie powinniśmy wpuszczać, tak samo jak nie powinniśmy wysyłać jedzenia do Afryki.
  • Odpowiedz
Tylko Lewica w Polsce ma jakąś ludzką twarz


@qaula7: więc ich przyjmij do siebie razem z maja sraśko i innymi wojującymi feministkami. Lewica nie ma ludzkiej twarzy tylko lepkie łapy na cudze pieniądze, wy ich przyjmiecie a potem wszyscy będziemy się solidarnie zrzucać na pomoc bo tak xd może niech każdy decyduje za siebie
  • Odpowiedz
@qaula7 Tylko Lewica w Polsce ma jakąś ludzką twarz.

Lewica zawsze krzyczy to co jest akurat w modzie. Pokaż mi przykład sensownego rozwiązania podanego przez lewicę. Ps. Wiesz, że jak na granicy było kilkadziesiąt osób lewica mówiła, że to tylko garstka ludzi i można im pomóc? Dzisiaj jest podobno ponad 800 osób, lewica dalej mówi, że mamy ich wpuścić i dalej zdajesz sobie z tego sprawę, że jak wpuścimy te 800
  • Odpowiedz
Jeśli nie zrobiłaś kompletnie nic, a jedyne na co Cię stać to pokazywanie palcem i mówienie "naprawcie to!" to jesteś dokładnie taka sama jak my.


@WypadlemZKajaka: Jak typ poszedł z reklamówką jedzenia na granicę to do tej pory się z niego śmieją. Może właśnie lepiej nic nie robić w tym kraju.
  • Odpowiedz
Jeśli nie zrobiłaś kompletnie nic, a jedyne na co Cię stać to pokazywanie palcem i mówienie "naprawcie to!" to jesteś dokładnie taka sama jak my.


@WypadlemZKajaka: Nie, w takim wypadku byłaby jednak dużo gorsza jako hipokrytka. Widzę, że coś cisza zapadła i koleżanka @qaula7 nie kwapi się do odpowiedzi. Mam nadzieję, że po prostu tak długo ją tworzy, żeby pokazać nam od razu solidne dowody na swoją działalność charytatywną.
  • Odpowiedz