Wpis z mikrobloga

Jak można tak traktować ludzi. Tylko Lewica w Polsce ma jakąś ludzką twarz. Cała reszta rozpętuje falę nienawiści wobec niewinnych przestraszonych ludzi.

Do śmiechu wam to komentować siedząc w cieple przed waszymi komputerami i smartfonami?
#bialorus
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1538
@qaula7: a Ty co zrobiłaś dla ludzi w potrzebie? Nie mówię o ckliwych historiach uchodźców. Mam na myśli lokalnie, hospicjum, dom pomocy, wsparcie bezdomnych, schronisko?
Jeśli nie zrobiłaś kompletnie nic, a jedyne na co Cię stać to pokazywanie palcem i mówienie "naprawcie to!" to jesteś dokładnie taka sama jak my.
  • Odpowiedz
@qaula7: Jestem przestraszonym człowiekiem i z tego co wiem, nic nikomu nie zawiniłem.
Przestraszony jestem, bo przeraża mnie, że ktoś może optować za nielegalnym przekroczeniem granicy. Przekroczyć może kolejny Breivik.

Do śmiechu Ci to tak komentować siedząc w cieple przed komputerem i smartfonem?
  • Odpowiedz
Tylko Lewica w Polsce ma jakąś ludzką twarz.


@qaula7: Patrząc na całą historię ludzkości to mocno bym polemizował czy pomaganie potrzebującym, altruizm i tego typu zachowania są ludzkie. Raczej wręcz przeciwnie.

Do śmiechu wam to komentować siedząc w cieple przed waszymi komputerami i smartfonami?


@qaula7: Jeszcze jak!
  • Odpowiedz
@qaula7: Masz wyprany mózg, pomaga się ludziom lokalnie tam gdzie mieszkają. Jeśli masz takie złote serduszko to jedź na misję i tam ich wspieraj, albo znajdź blisko siebie osoby, które mają gorzej niż ty w życiu. Zapytaj bezdomnego czy ma co jeść czy pić. Zrób dobry uczynek i wpłać na zbiórkę gościa, który nie ma obu nóg a chce żyć i spełniać marzenia https://zbieram.pl/pomocwlodkowi. Albo kup kilka worków karmy i
  • Odpowiedz
@qaula7: Akurat lewica najbardziej szkodzi przez symulowanie pomagania. Trzeba im pomóc na miejscu. A i przypominam: emigrant - ucieka przed konfliktem w kraju do najbliższego, gdzie nie ma; migrant socjalny - idzie do kraju, gdzie dostanie socjal.
Dodam, że aby dostać się tam musieli nieźle zapłacić szmuglerom. Prawdziwie pokrzywdzeni, biedni ludzie są dalej u siebie.

Ciekawi mnie czy jakby podstawił ktoś pod Twoje mieszkanie paru Metków spod monopolowego i obiecać
  • Odpowiedz