Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim? Ze #pis po raz kolejny wygra wybory dzięki ciapatym xD Kaczafi to jest jednak w czepku urodzony, muszę przyznać.

Wygrywanie wyborów na plecach imigrantów - powinien wydać taki poradnik xD

#bialorus #polska
  • 53
  • Odpowiedz
to pewnie jeden z celów Putina doprowadzić do wygrania wyborów przez partie która dąży do wyjścia z UE, a wyborcy grają jak im sasze zagrają


@morgiel: cwany ten Putin, najpierw umieścił w partiach opozycyjnych w Polsce debili popierających przyjmowanie imigrantów, żeby PiS mógł wygrać XD

Gdy my gramy w warcaby, Putin gra w szachy 4D ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli PO to takie same marionetki Putina jak
  • Odpowiedz
@skitarii: nigdzie nie napisałem że opozycja jest w Polsce genialna poza tym napisałem że to jeden z celów Putina a nie jedyny cel, zresztą nie jest tajemnicą że członkowie największych prawicowych partii w Europie mają strasznie dużo przyjaciół z Rosji(np:Le Pen) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kwasna_Ostryga: Polacy to bardzo poróżniony naród. Jest jednak jeden temat, w którym mamy zgodność, poza wyjatkami o ultra lewicowych pogladach. Wie to każdy, nawet pięciolatek. Z jakiegoś powodu nie wie o tym władza opozycji i ich eksperci od kampanii.... Dlatego uważam że sytuacja polityczna u nas w kraju to hucpa, opozycja nie istnieje, wszystko jest dogadane, a my jesteśmy zwierzyna do golenia.
  • Odpowiedz
to pewnie jeden z celów Putina doprowadzić do wygrania wyborów przez partie która dąży do wyjścia z UE, a wyborcy grają jak im sasze zagrają


Zrób jeszcze fikołka xD
Gdyby prorosyjska opozycja nie była upośledzona, to pis nic by na tym kryzysie nie zyskał.
A i w ogólnie widać, że Putinowi zależy na rządach pisu, dlatego nie oddali mu wraku, ale za to przeprowadzili atak na ich skrzynki mailowe. Ma to sens
  • Odpowiedz
@pat1ryk: to że nie jest przyjacielem Pisu i nie ma tam swoich agentów nie oznacza że nie podoba mu sie wszystko co Pis robi, nie ma co sie oszukiwać Eurosceptycyzm Pisu i nasze konflikty z Unią są rzeczami bardzo na rękę Federacji Rosyjskiej, nie zawsze trzeba wszystko mówić głośno taka jest polityka
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisałem że opozycja jest w Polsce genialna poza tym napisałem że to jeden z celów Putina a nie jedyny cel,


@morgiel: no ale z tego co napisałeś, to opozycja jest albo pożytecznymi idiotami Putina, albo jego zdrajcami.

zresztą nie jest tajemnicą że członkowie największych prawicowych partii w Europie mają strasznie dużo przyjaciół z Rosji(np:Le Pen) ( ͡° ͜ʖ ͡°)



To Le Pen wybudowała Nord Stream
  • Odpowiedz
@Kwasna_Ostryga: To będzie tylko znaczyło, że Polacy są #!$%@? uposledzeni i należy ich #!$%@? jak po tym wszystkim co #!$%@? ta partia wystarczy im to, że postawili gówno ogrodzenie na granicy które dziecko by rozwaliło, żeby wygrać wybory xD
  • Odpowiedz