Wpis z mikrobloga

Hej Mirki szukam dla rodziców suszarki (nie pralko-suszarki) niestety o dość ograniczonych rozmiarach:
Wymiary Pralki, na której ma stać suszarka - (GxSxW) 57 x 60 x 85 cm. Macie coś sprawdzonego do polecenia? Z tego co widzę, same candy, ewentualnie beko.
#agd #suszarki #pralkosuszarka #sprzet
  • 10
  • Odpowiedz
@hawu: No to w zasadzie tylko Beko zostaje z jakkolwiek sensownych. Niestety jestem w tej samej sytuacji bo nie mam miejsca na pełnowymiarową pralkę i suszarkę. Ja kupuję stack Beko, suszarka: mdf7444cxm. Jest odrobinę tańsza wersja biała.
  • Odpowiedz
@hawu: Nie za bardzo jest wyjście bo z tego, co czytałem, to łącznik najlepiej kupić dedykowany suszarce, a jak nie będzie za bardzo chciał współpracować z pralką, to trzeba wtedy trochę się gimnastykować. Natomiast nie przewiduję problemów, jak będzie pralka i suszarka tego samego producenta, powinno się to wszystko zgrać. No i kupuję razem z montażem łącznika, więc mnie nie interesuje jak to połączą. Jak się będzie gibać to będę reklamował
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: i dziwnym trafem pralka też jest droższa, a https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/suszarki/suszarka-beko-mdf7444cxm?gclid=Cj0KCQiAsqOMBhDFARIsAFBTN3dHK0gc-o2K2nwD4EaY8DXUgxlw5ZvJ0OdZE45L3E7qKjqDZniHsmQaArZzEALw_wcB
niby kosztowała 3400 zł, kiedy to od 3 miesięcy regularnie jej cenę sprawdzam bo mam w koszyku wybraną dla siebie i wiem, że jeszcze 2 tygodnie temu była po 2760 zł, a nie 3400 zł. Także o ile rozumiem praktyki okołopromocyjne, to wciskanie kitu mógłbyś sobie zostawić dla nieświadomych klientów w sklepie.
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: I fakt, że poleciłeś ten zestaw mnie w jakiś sposób niby dyskredytuje? Ja nie twierdzę, że się na AGD nie znasz, ale przede wszystkim jesteś sprzedawcą i masz ładnie o cenach opowiadać, a ja się tylko do tego odnosiłem. Mówiłeś, że tylko suszarka sezonowo drożeje, a faktem jest, że ta pralka jest o 200 zł droższa. Pewnie też jest sezon na robienie prania.
  • Odpowiedz