Wpis z mikrobloga

Mirki przychodzę do was z czymś #!$%@? bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi xD

TL;DR


Moja ex miała jakąś dziwną przypadłość, że przejechanie palcem (kciukiem) po jej ustach sprawiało, że zasypiała. Dosłownie od razu, w połowie zdania, stojąc, leżąc, siedząc, nieważne. Po prostu Slide to turn off, jak robot xD Naturalnie to wykorzystywałem okrutnie kiedy nie chciało mi się z nią leżeć i przytulać tylko grać, po prostu ją wyłączyłem, poleżałem chwile by sen się pogłębił i wracałem do grania, budziła się za godzinę albo pół xD

Pisze tutaj by się dowiedzieć co do cholery mogło powodować taką przypadłość, bo internet nie pokazał nic, a do tej pory mnie to mierzwi bo u obecnej już nie działa xD Miał ktoś tak ze swoją kiedyś? To jakaś choroba czy co? xD To nie jest pasta xD

#medycyna #sen #narkolepsja #przypadkimedyczne #zwiazki #rozowepaski
  • 13
@Strzelec_wyborowej: mnie wystarczy po głowie parę razy pogłaskać i mnie nie ma (ale tylko tak bardziej z prawej strony, z lewej nie działa xD) , dlatego jestem w stanie uwierzyć, że twoja była też reagowała tak na dotyk xD to jest takie uspakajające na maksa i przyjemne, że odlatuje się od razu. Czy to jakaś choroba - nie wiem, oby nie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Cozzie: nie, nie była aż tak sprytna xD Pierwszy raz to zrobiłem przypadkiem i potem robiłem długo zanim jej o tym powiedziałem. Jak już wiedziała to było trudniej bo ogarniała i sie denerwowała na mnie, szybciej budziła albo walczyła z tym, czasem się udało z zaskoczenia przejechać to elegancko działało nadal xD

Nie, jak sama to nie
@WaniliowaBabeczka: Znaczy co, też zasypiasz i stant czy to jednak proces, wynikający z maksymalnego rozluźnienia?

@Strzelec_wyborowej: brzmi fucking unbelievable, z drugiej strony usta są bardzo mocno unerwione - może to jakiś defekt genetyczny lub zaburzenie neurologiczne i w jakimś konkretnym przypadku mózg dostaje z ust impuls z czapy wyłącz się?

Jeśli to oczywiście nie bait xD #neurobiologia #neurologia
napad nieświadomości


@Cobakel: to raczej nie to, a przynajmniej co czytałem. To był sen, z rozluźnieniem mięśni, więc używając jak stała musiałem łapać, chociaż czuła to że upada i się budziła wtedy. Jak leżała i ją wyłączyłem to spała dalej jeśli jej nie obudziłem jakoś bądź jej nie ruszyłem, albo jak sam nieumiejętnie zabierałem rękę z przytulasa xD