Wpis z mikrobloga

Najlepszy jest plebs który przyklaskuje... nie widząc jaki to absurd...


@yeapUwin:
najlepszy jest plebs taki jak ty, który nie pojmuje jak można się na coś zgodzić a potem jednak nie xD

przed lotem doskonale wiesz, że musisz spełnić takie a nie inne wymagania, zawiązujesz umowę, godzisz sie, płacisz i potem nagle płacz i smarkanie, że jak to? XD
  • Odpowiedz
@PanKracy582 umowa na noszenie maseczki ale tylko na starcie bo później to już sprzedajemy jedzenie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale domyślam się że nie dostrzegasz absurdu tej sytuacji skoro każde zdanie kończysz "xd"
  • Odpowiedz
Ale domyślam się że nie dostrzegasz absurdu tej sytuacji skoro każde zdanie kończysz "xd"


@yeapUwin:
źle się domyślasz xD

ja o jednym (wiesz, że mają być maseczki ale później jednak nie), ty o drugim (absurd
  • Odpowiedz
@Kondzio30: ja #!$%@?, a wystarczy to gówno założyć na 5 sekund, a później siedzisz cały lot na nosacza i nikt się ie #!$%@? xD
Faktycznie to musieli lecieć husarze polscy xD
  • Odpowiedz
Po wylądowaniu już na lotnisku wszyscy kulturalnie kolejno szli tymi wyznaczonymi taśmami do kontroli paszportowej to koleś przeszedł pod nimi i się wrypał na początek. Taka mentalność.


@Jabby: W ogóle ta cała sytuacja z maseczkami to był pewien eksperyment społeczny, gdzie mogliśmy zobaczyć jak tego typu jednostki odnajdują się w nowym rygorze. Na codzień nikt ich nie konfrontuje, a tutaj nowe zasady, które każdego obowiązują.
  • Odpowiedz
@PanKracy582:

dlatego polecieli mieszkać w kontenerze i robić na pana swojego Holendra ( ͡º ͜ʖ͡º


Równie dobrze o 90% ludzi mogłeś to napisać bo prawie każdy pracuje "dla kogoś". Co mają warunki pracy z której musisz się utrzymać żeby żyć do noszenia kagańca na ryju?
  • Odpowiedz
@Kondzio30: a wystarczy taki mały trick zrobić - kupić kawę na lotnisku za 3,5 EUR i mając kubek w ręku powiedzieć, że podczas spożywania napojów nie trzeba mieć maseczek ( ͡º ͜ʖ͡º) Wracałem w piatek z NL z delegacji, w samolocie trzeba mieć maseczki oprócz momentu, kiedy podają coś do jedzenia i picia, wówczas wirus ma przerwę. To samo na lotnisku - jak masz kubek
  • Odpowiedz
Co mają warunki pracy z której musisz się utrzymać żeby żyć do noszenia kagańca na ryju?


@rob7728:
nic ¯\_(ツ)_/¯

wracaj tam zakładać kaganiec na ryju jak to określiłeś, p0laczku wyklęty, w kontener holendra zaklęty xD
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista czemu plujecie na swoich rodaków? Antypolakami jesteście

Bo to są dzieci. Widzą coś powtarzalnego, coś co przyciąga uwagę i robią to samo, żeby przez chwilę się ucieszyć, że ktoś zwrócił na ich komentarz uwagę.
  • Odpowiedz
@PanKracy582:

wracaj tam zakładać kaganiec na ryju jak to określiłeś, p0laczku wyklęty, w kontener holendra zaklęty xD


Coś z tobą nie tak typie? Co cię obchodzą czyjeś warunki pracy nie kumam. Nosisz kaganiec na ryju a ja nie to kto tu jest niewolnikiem? Podpowiem ci... ty.
  • Odpowiedz
@PanKracy582:

no cóż, jeśli nie widzisz żadnego powiązania między byciem bojownikiem o wolność a potem zapieprzania niczym niewolnik to nic na to nie poradzę

ależ ja nie noszę kagańca, ty chyba odleciałeś w swoich fantazjach takie rzeczy to np. zwierzęta albo fetysz, a to już twoja prywatna sprawa


To czyli 95% swojej rodziny też nazwiesz niewolnikami bo dla kogoś pracują?
Co w tym złego że ktoś chwilę w dajmy na
  • Odpowiedz