Wpis z mikrobloga

Jesteś konsekwentny czy przyznasz się do bycia małym smutnym hipokrytą?


@Perun_93: Sa dowody poszlakowe, ze byli to robole z wyksztalceniem podstawowym.
  • Odpowiedz
@Kondzio30: Ale tu jest festiwal januszerki co się cieszy że tsmtym #!$%@? chociaż wielu widxę, że też niechętnie te maski mieli w samolocie. Zamiast kibicować takim postawom to wychodzi to ciągnięcie reszty w dół, smitne to jest.
  • Odpowiedz
ładny festiwal #!$%@? i stereotypów.


@Perun_93:
dokładnie, kto to widział robić sobie jajca na forum o kupie i siku xD

Każdy Polak w Holandii to niewolnik na plantacji co nie? Ciekawe czy uważasz też że każdy żyd to cwaniak, murzyn złodziej a kobiety się tylko do garów nadają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kondzio30:

Leciałem ostatnio samolotem to też taki cymbał się trafił. Chyba z 10 minut załoga prosiła jaśnie pana żeby założył maskę. W końcu łaskawie się zgodził.

Po wylądowaniu już na lotnisku wszyscy kulturalnie kolejno szli tymi wyznaczonymi taśmami do kontroli paszportowej to koleś przeszedł pod nimi i się wrypał na początek. Taka mentalność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@M0nty: robole z wykształceniem podstawowym?
Ok ja wiem że jesteśmy na wykopie i kultura i dobre wychowanie zostają za drzwiami, ale nieziemsko mnie #!$%@? takie generalizowanie.
I co z tego? Czujesz się od nich lepszy? Bo szansę na to że wszyscy którzy się takich rzeczy czepiają, albo są bananami na utrzymaniu mamusi albo skrajnymi imbecylami którzy w życiu nie przepracowali 1 dnia są zaskakująco wysokie.
  • Odpowiedz
Najlepszy jest plebs który przyklaskuje... nie widząc jaki to absurd... Załóż maseczkę bo startujemy no ale zaraz posiłek to wszyscy ściągamy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz