Wpis z mikrobloga

  • 0
@HyperXBang Powiesz co się działo z biodrem? Jakiś wypadek wcześniej? Oczywiście, wyrazy współczucia dla ciebie i bliskich. Mam nadzieję, że nie zostałeś całkiem sam teraz.
@manny24 dwa biodra były wymieniane, genetyka plus duże obciążenie fizyczne. Tata miał 2m wzrostu, 130kg, kawał chłopa plus uprawiał dużo sportu, rower, squash, koszykówka. Wszystko się połączyło i biodra do wymiany. Prawie rok temu jedno, a dwa miesiące temu drugie.

Z tego co wiem na ten moment (będzie sekcja) dostał wstrząsu septycznego. Czemu? Zobaczymy...

Ciężko jest, ale dzięki za odzew.
@HyperXBang: Naprawdę jesteś żałosny. Po #!$%@? piszesz o tym na wykopie? Po co ci ta atencja i pocieszanie przez obcych ci ludzi? Przykro mi z powodu twojego ojca, ale jeszcze bardziej z powodu twojego #!$%@? umysłowego.
@jafek21 słuchaj chcesz pogadać to zadzwoń do mnie na numer albo na żywo się spotkamy cwaniaku. Nie podoba Ci się to stul pysk. Są normalni jeszcze turaj z którymi pogadałem i mi pomogli. Zapraszam
@biauek_jak_mogles gościu po #!$%@? to komentujesz? Napisało do mnie wiele spoko ludzi z którymi popisałem sobie w wiadomościach prywatnych i dzięki temu lepiej trochę mi się zrobiło. Po co się #!$%@? jeszcze? Ty typowa polska #!$%@? (zapomniałem dodać)
gościu po #!$%@? to komentujesz?


@HyperXBang: Nie zesraj się tam. Jak masz problem z tym, że na tym portalu każdy może pisać co myśli to lepiej usuń konto. Pisałem do Ciebie z nadzieją, że Ci w tej pustej głowie zaskoczy jakiś trybik i zrozumiesz jak debilną akcję odwaliłeś, ale po poziomie Twoich wypowiedzi widzę, że nikła szansa na to.
Mam nadzieje, że pewnego dnia się obudzisz z rana i jak gdyby nigdy nic zadzowni telefon z informacją, że ktoś bliski ci umarł.

Polaczku #!$%@?


@HyperXBang: przynajmniej grzecznie się podpisałeś. uczysz się ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś bliski mi umrze to nie pobiegne jak jakaś atencyjna piz*da żebrać o plusy.
@biauek_jak_mogles nie chodziło o atencję, tylko o to żeby podzielić się z kimś tragiczna wiadomością i pogadać z ludźmi, którzy też coś takiego przeżyli. Widać, że Ty nie doświadczyłeś jeszcze takich spraw. Jesteś taki cwaniak na tym wykopku
Jesteś taki cwaniak na tym wykopku


@HyperXBang: hahaa, bo Ty taki męski że zamiast użyć argumentów tylko byś każdego #!$%@?ć chciał. Prawda taka, że pewnie jeden strzał i byś był zgaszony jak pet. Jak nie chodził o atencję po chu*j obcym ludziom się żalisz że ojciec Ci umarł. Nie rozumiesz, że nikogo to nie obchodzi? Codziennie miliony osób umierają na świecie, jedna więcej nie robi różnicy.
@biauek_jak_mogles a jednak kogoś obchodzilo i porozmawialiśmy na prywatnych wiadomościach na różne tematy, przeżycia i jak sobie z tym radzić. Tylko jak zawsze taka #!$%@? polska musiała się #!$%@?ć. Zapraszam, przyjeżdżaj do Pabianic koło Łodzi, daj znać kiedy będziesz