Wpis z mikrobloga

@cwlmod: Reklama to reklama. Nie ma na celu cię rozbawić czy poinformować tylko sprzedać produkt. Dlatego trzeba omijać wszystkie bez wyjątku, 99% to walenie w uja albo nie mówienie pełni prawdy. Bo powiedzą za co im zapłacili, w dupie mają ciebie i resztę widzów.
@NdFeB: drugi raz spotykam się z tym zielonym paskiem. Skąd algorytm wie co jest reklamą a co nie?
W tym przypadku po samym tytule wiadomo że całość to reklama. On od początku mega łasy na kasę. włącznie z kłamaniem takim bezczelnym apropo płukanek.. Nigdy nie stosowałem taki rzeczy, ale zastosuje tutaj tec2000 na prawdę świetna płukanka.. parę filmów dalej.. wlejemy cerateca.. używam od LAT jest spaniały.
Dla mnie chriss był spalony
@NdFeB: a jeszcze o wałach w konkursach wszelakich nie mówiąc jak to bmw.. jakiś był regulamin a wybrał kogoś kto w ogóle go nie spełnił bo miało być jedno zdanie a gość wyslał z 10 i oo aa spodobało mi się..

on do polityki się nadaje ten sam poziom szamba
@cwlmod: Gdyby miały tylko informować o istnieniu produktu to wyglądałyby mniej więcej tak:

Tu firma XYZ, wprowadziliśmy nowy produkt DŻ do oferty.


A nie:

Tu firma XYZ, kup nasz nowy produkt, badania podają że jest 103% skuteczniejszy niż inne produkty wiodących marek. Przystępna cena, łatwość użytkowania i wytrzymałość!


Nie mówię już o opłaconych "testerach" którzy z jakiegoś powodu bardzo często przymykają oczy na drobne wady produktu lub po prostu chamsko milczą
@DonRzoncy: Delikatnie ci powiem żeby kupił sobie trochę oleju do głowy i przestał widzieć świat czarno-biały, bo ci nie przystoi pisać takich głupot.

Jakoś reklamu mubi mnie nie bolą, bo kiedys o takich usługach ludzie nie wiedzieli. Tak jak jak carvertical, autotesto i inne
@cwlmod: Brak argumentów to trzeba zacząć wyzywać oponenta. Może byś przedstawił jakieś fakty zamiast "a bo ja lubię"?

To są podstawy marketingu chłopie a nie czarnobiały świat xD
@DonRzoncy: Nie, to twoje #!$%@?. Przedstawiłem ci argumenty, a ty prostacko uważasz, że wszystkie reklamy są złe. Pamiętaj, że jeśli mówisz, że coś jest jednoznacznie złe to ZAWSZE oznacza to że jesteś głupkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: Gdzie te argumenty? Do tej pory widzę tylko twoje osobiste opinie, żadnych konkretów. No no, kontynuuj dalej ad personam, dobrze ci idzie. Jak nic innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie licz że się zniżę i zacznę opisywać ciebie ;)
Nie licz że się zniżę i zacznę opisywać ciebie ;)


@DonRzoncy: Sorry, ale jeśli ty się obrażasz, że ktoś ci zwraca uwagę na twoją głupotę to niżej już nie da sie zejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj masz arguemnty jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Reklama ma przede wszystkim informować cię o istnieniu produktu i takie reklamy chętnie oglądam

Jakoś reklamu mubi mnie nie bolą, bo kiedys
@cwlmod:

Reklama ma przede wszystkim informować cię o istnieniu produktu


Na to już odpowiedziałem, czytanie ze zrozumieniem leży. Reszta to znów twoja prywatna opinia.

Sorry, ale jeśli ty się obrażasz, że ktoś ci zwraca uwagę na twoją głupotę to niżej już nie da sie zejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Hmm, pokaż gdzie się obrażam? Wytykam ci że nie tędy droga, bo to co piszesz nie ma żadnego
@cwlmod: Masz, wklejam drugi raz, może tym razem uda ci się zrozumieć:

Gdyby miały tylko informować o istnieniu produktu to wyglądałyby mniej więcej tak:


Tu firma XYZ, wprowadziliśmy nowy produkt DŻ do oferty.

A nie:

Tu firma XYZ, kup nasz nowy produkt, badania podają że jest 103% skuteczniejszy niż inne produkty wiodących marek. Przystępna cena, łatwość użytkowania i wytrzymałość!

Nie mówię już o opłaconych "testerach" którzy z jakiegoś powodu bardzo często
@DonRzoncy: Aha, zignorowałem to bo myslalem ze jestes mądrzejszy i przedstawiasz wyjaśnienie dlaczego złe reklamy sa złe.

Beka z ciebie dzbanie xD

To zróbmy tak, uważam, że zapomniałeś jednego przecinka, wiec jestes tyle warty to moja wczorajsza kupa. Ludzie nie znający zasad interpunkcji sa niegodni mojej uwagi.

Próbowałem cie wyprowadził z błędu ale upierasz sie że prostackie pojmowanie świata to nie błąd. Zgodnie z definicja mianuje cie oficjalnie debilem. Dziekuje i
@SpalaczBenzyny: Nie tłumacz debilowi, bo jak widać on nie rozumie. Teraz na jutabach prosto w twarz mu robią testy, za którymi stoi dany jutuber, ale ten idiota jedyne co widzi to reklamy dla mas w tv xD