Wpis z mikrobloga

@onedwie17: Nie, to czy robisz to dla pieniędzy czy dla zabawy nie ma tu większego znaczenia. Teraz traktujecie to jako zabawę, ale w przyszłości możecie tego żałować. Dobra bo zaczynam się bawić w jakiegoś strażnika moralności :) Każdy odpowiada za siebie i możecie robić co chcecie, ja tylko wyraziłem swoją opinię na ten temat. Pozdrawiam :)
@onedwie17: Starał u Was o prace ;p hehe wybaczcie ale raczej nie byłbyście moimi wymarzonymi pracodawczyniami ;) A skąd wnioskujesz, że bogobojni wszyscy są ? Ja myślę, że mają zdrowy rozsądek bo to nie USA i ludzie są inteligentniejsi od tych zasranych hamburgerów ;)
@onedwie17: haha xD okej spoko big master project - dwie laski pokazują dupy a potem chcą robić biznes ... jakaż nowość w Europejskiej Gospodarce ;p ale spoko wiesz z nie jednych się śmiali a zrobili biznes XD Let's see ;p a zaczęło się tak niewinnie od dwóch małolatek które pokazują tyłki na showupie ;p
@onedwie17: Biznesowi partnerzy ojca to na chwile obecną na Wasz widok mogą się jedynie ześlinić ;) A jak przyjdzie co do czego to uwierzcie, że w biznesie nie dość, że rozgłos jest niepotrzebny ( chyba że aspirujecie jednak do showbiznesu ) i nie widzę sensu budowania wizerunku bizneswoman przez pokazywanie tyłków w sieci ;)