Wpis z mikrobloga

@onedwie17: Gówno prawda ;) z punktu widzenia biologii jesteś już w pełni dojrzałą kobietą ;) ja po skończeniu 18 lat nie stałem się w magiczny sposób mężczyzną ;) No chyba że za bycie "kobietą" uważasz moment 1 seksu to tego niestety nie możemy sprawdzić ale myślę że pod tym względem też jesteś kobietą ;p
  • Odpowiedz
@onedwie17: Co do afery, to może faktycznie trochę przesada, masa dziewczyn robi to co Wy. Chodzi mi o inną kwestię, jeśli coś się pojawia w internecie to zostaje tam na zawsze, nie łudźcie się, że filmy z Waszym udziałem znikną. Pisałyście coś o facetach z klasą, myślicie że facet z klasą będzie zainteresowany dziewczyną, która pokazywała w internecie piersi za pieniądze?
  • Odpowiedz
@WesolyMorswin: No i tak jak napisał @gucias - piszecie tyle o facetach z klasą... przecież nie macie szans na takiego faceta. Wasze zachowanie plasuje Was jako target dla facetów z marginesu. Nikt Was nie traktuje poważnie, bo nie sposób tego robić. Dwie nastolatki całujące się po biuście i klepiące po tyłkach ku uciesze gawiedzi... Serio? :)
  • Odpowiedz
Mysle ze te portale na ktorych ludzie umieszczaja te zdjecia badz filmy nie maja zadnego znaczenia.zreszta w dalszym ciagu uwazam ze siejecie popeline tak jakbysmy uprawialy zoofilie.nam to na reke ;)niech sie dzieje zamieszanie ;)))
  • Odpowiedz
@onedwie17: @WesolyMorswin: nie mają też szans na jakąś prace chyba że na magazynie biedronki o ile nikt z szefostwa jeszcze nie zobaczył tego co zrobiły...

dalej nie rozumiecie że przegrałyście życie tępym myśleniem ... juz teraz to nawet nie jest bezpieczne ze gdzies wyjedziecie bo to wszystko poszło w świat i nawet w innych krajach was mogą rozpoznawać :D wasza kariera skończy sie na tym na czym sie zaczęła czyli
  • Odpowiedz
@onedwie17: Oj to chyba nie do mnie ... Nie chcę być jakimś mralizatorem, ale jak byłem młody, również robiłem przeróżne głupoty, co prawda nie wchodziłem do transformatora, a showupa jescze nie było, ale mimo to wiem że pewne zajawki mogą się później niemiło skończyć, co więcej potrafią się ciągnąć latami ... zum beispiel; zeby daleko nie szukać, słynna afera z elfikiem zbożu w roli głównej. Pamiętajcie, że w internecie nic nigdy
  • Odpowiedz
@onedwie17: mi ta akcja i to co robicie wsioradno ale przypominam że jesteśmy (przynajmniej część z nas) w Polsce - a cebularskość i zawiść to główne cechy sporej niestety części polskiego społeczeństwa. Ja np. mogę was wystalkować z czystej ciekawości, podejrzeć zdjęcia, co piszecie i tyle. Ale mamy też sporo gnojków dla których to za mało i przez bandę możecie mieć spaprane życie w swojej miejscowości. bo ktoś puści w obieg
  • Odpowiedz