Wpis z mikrobloga

@Cukrzyk2000: Moja rodzina mieszkająca zagranicą stwierdziła, że PiS cofa Polskę w rozwoju, do średniowiecza. Cóż, są gusty i guściki. Niemniej, takie marsze to może być dobry znak na zmianę. Jednak nic to nie da, jeśli reszta prawicy będzie po stronie rządu, a opozycja nadal będzie uznawać ,,kompromis" za najlepszą opcję.
  • Odpowiedz
Protestują żeby tego lekarza powiesić czy jak?


@settembrini777: Może protestują żeby pokazać jak bezsensowny jest wyrok TK? Współczuje tym co planuje macierzyństwo w Polsce xD
  • Odpowiedz
Może protestują żeby pokazać jak bezsensowny jest wyrok TK?


@maad: No bezsensowny, ale mniej sensu ma tłumaczenie, że to nie wina lekarza, chociaż prawo jest tu okrutnie proste - w przypadku zagrożenia życia, usuwać.
  • Odpowiedz
@zero_dwa: To i tak nic w porównaniu do protestów we Francji.
A z tymi wulgaryzmami to jak najbardziej się zgodzę. Nie tędy droga. Ludzie tam protestujący, i to o wiele starsi, nawet tego nie rozumieją.
  • Odpowiedz
@zero_dwa: przynajmniej wyszli i się nie ośmieszyli jak Konfa z tymi hasłami o szczepionkach robionych z płodów, plandemii itd Bo czy coś osiągnęliście? No właśnie, więc kto tu się ośmieszył? XD Zebrać największych szurów, w tym śpiewaka z Rosji który nagle stał się wielkim ekspertem medycznym XD


@andrzej-roman: #!$%@? jaki spermiarz ;D idź za głosem biedronia, który da ci jednego, albo dwóch imigrantów do utrzymania. W tedy temat aborcji stanie
  • Odpowiedz
@Matti28: Ciekawy tor myślenia, bo ta sytuacja też o dziwo wiąże się, jak to ująłeś, z "ruchaniem prawa przez PiS" w świetle nieudolnego wyroku TK. No ale tak, wysryw w postaci "temat poboczny" jak zwykle modny jak coś do końca się nie podoba, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Seentas: Dlaczego lewactwo wychodzi tylko na ulicę, gdy jest mowa o 'krzywdach" tęczowej bandery, albo aborcji? Sam się stanowczo nie zgadzam z zakazem aborcji, ale to jest #!$%@? sieczka mózgu. Kraj się wali przez inflację, podwyżce cen paliw i gazu, a #!$%@? wyjdźmy krzyczeć o aborcji. Zaraz niedługo sama będziesz chciała #!$%@?ć sobie eutanazję, bo nie będziesz miała co żreć.
  • Odpowiedz
@Matti28: A dlaczego zatem konserwy nie potrafią się zmobilizować i walczyć o swoje, tak jak to przysłowiowe "lewactwo"?? Przeszkadza wam inflacja? Prawo? To dlaczego owe kwestie nie są poruszone przez owe środowiska? O ile mnie pamięć nie myli, PiS zawsze polemizował z prawą stroną i kościołem, więc w czym problem? Nie tego chcieliście, to teraz lewactwo ma to odkręcać za was? I o mnie się nie martw, chłopcze, ja mam jak
  • Odpowiedz
@Seentas: hehe. Niby nie chcecie mieć stałych związków tylko się ruchać na potęgę to jaki problem jest się zabezpieczać? ;D Przecież teraz lewactwo propaguje anty potomstwo ;D jestem nawet za tym, żeby uczyć was jak się zabezpieczać, bo szkoda wmawiać małym ludziom idiotyzmy tak jak wpuszczanie terrorystów do naszego kraju ;D lewactwo to straszna choroba
  • Odpowiedz