Wpis z mikrobloga

Echhhhhh
Taka to państwowa służba zdrowia
Muszę wydawać 200zl tygodniowo na psychoterapię bo na NFZ już rok czekam i żadnego telefonu.
Chłop w totalnym #!$%@?, depresji, myślami samobójczymi, spowodowane to wszystko #!$%@? w szkole, rodzicami Januszami i takimi problemami zdrowotnymi że kilka razy ledwo przeżyłem.
Ale i tak psycholog na NFZ woli słuchać problemów 19letniej Julki w wielkiej depresji bo ją chłopak rzucił.
A chłop musi czekać latami na psychoterapię.
Chłop nie może liczyć na niczyją pomoc a ze strony kobiet wyczuwalna jest pogarda.
Echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Tak to już jest w tym piekle kobiet.

#przegryw
Mezomorfix - Echhhhhh
Taka to państwowa służba zdrowia
Muszę wydawać 200zl tygodnio...

źródło: comment_16362071254gUfIfg1lddVEdbU5hRw5g.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mezomorfix: 200 zł za ile minut? Kardiolog zalecił mi psychoterapię ale #!$%@? no nie chce płacić xxx zł za jakieś #!$%@? 30 minut (czy ile to tam jest) pogawędki z psychoterapęutką... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mezomorfix: sporo. Gdyby było to 50 zł/1h raz bym spróbował mimo obaw że właśnie będzie to takie na zasadzie "idź pobiegaj i uwierz w siebie". No ale nie kontaktowałem się z tą kobietą póki co. Do mojego #!$%@? dochodzi jeszcze bardzo niski poziom witaminy D3, której niedobór źle na mnie wpływa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mezomorfix: to masz się trochę lepiej ode mnie. u mnie niestety to dość częste zjawisko. Dzisiaj od 8 do 13 było spoko, a później jak mnie wzięło, to dopiero teraz zaczyna puszczać. ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mezomorfix: kardiolog wpisał neurastenie jako chorobę i zalecił psychoterapię. Zapisałem się do niego z powodu podejrzenia zawału w nocy, ale badania (osłuchanie, tarczyca, USG serca i EKG z testem wysiłkowym) na szczęscie wykluczyły problemy z sercem. Myśli podczas ataku przewaznie dotyczą obawy, że zaraz coś mi się stanie. Czasami mam też takie nagłe fale ciepła i ucisk żołądka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mezomorfix: damn, poważna sprawa. :o No ale co się dziwię swojemu stanowi - chłop typu praca → dom i tak w kółko. Julki rówieśniczki bawią się w najlepsze i układają sobie życie, a ja wciąż w tym samym miejscu. Śmiechu warte.
  • Odpowiedz