Wpis z mikrobloga

Lecę w kolejny blind buy, więc zbieram jak największą ilość opinii, co najlepiej się sprawdzi, ważna kwestia to trwałość i sam zapach.
#perfumy

blind buy

  • Boucheron Jaïpur Homme 23.1% (24)
  • Bentley For Men Intense 19.2% (20)
  • Lalique Encre Noire 16.3% (17)
  • Calvin Klein CK One Shock 4.8% (5)
  • Armaf Club de Nuit Man Intense 36.5% (38)

Oddanych głosów: 104

  • 14
@qwerty1991: Ale to musi być jeden zapach z tej piątki z ankiety? Bo jeden z drugim nie mają one wiele wspólnego ze sobą xD Jaipur to dojrzały, korzenny zapach, Benek for Men Intense ma najlepsze parametry z ww. piątki i pachnie rumem z drewienkiem, Encre Noire to normalna wetyweria dla chłopa, bardzo ładny zapach z dobrymi parametrami, a CK One Shock to typowy słodziak na zimę, niezbyt długo trzymający się skóry.
@Tuptol: ck ma zazwyczaj parametry z dupy, ale nie nazwałbym ich drogimi

@qwerty1991: mam 4/5 wymienione, powiedziałbym żeby brać cdnim (EDP albo perfum), ale to wali trochę cytrynową kostką do kibla, i są ewidentnie na lato. Bentleye za to są sztosem totalnym, dobre parametry i świetny zapach jesienno-zimowy
@TetraHydroCanabinol Na mnie CDNIM trzyma dłużej niż benek i na pewno łatwiej się go nosi regularnie. W sumie to był mój drugi blind buy, pierwszym był Grey Flannel (XD). Wtedy jeszcze nie znałem tagu, ale dalej się cieszę z zakupu i lubię go zarzucać, chociaż kolekcja flakonów mocno urosła, o dekantach nie mówiąc.
@qwerty1991:
1. Będziesz pachniał jak staruch
2. Zapach bardzo ciekawy, dla mnie jest to połączenie cytrusów z żywicą (kalafonia) i przyprawami korzennymi. Jest to zapach przyjemny a nie orientalny śmierdziel, rum w intense jest tylko dopełnieniem zapachu zwykłego Bentley for Men, jakby mi nikt nie powiedział ze to rum, to bym nie wyczuł tego. Zapach jest trochę cięższy więc lepiej używać go w zimniejsze dni ( ͡° ͜ʖ ͡
@Nitro_Express: @TetraHydroCanabinol: @Przegrywek123: @minaret: @De_Cabes:
dzięki za opinie ;D wstępnie myślałem że wygra Jaïpur , przeczytałem pół wykopu perfumowego i zawsze był mocno chwalony ;D a tu proszę Armaf Club de Nuit Man Intense tak sobie poradził i chyba to będzie mój zakup w ciemno , śmiało możecie polecać coś innego aniżeli zapachy z ankiety, po prostu te sobie zapisałem bo wydawały mi się najbardziej przewijające się