Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: Gdybyśmy odwrócili sytuację to trąbiliby o tym od rana do wieczora w TVpis, a mój stary lamentowałby na głos jakie to Peło złe (nawet gdyby to był ktoś z Lewicy to ojciec winiłby Tuska) (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: ooooooo, widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy
  • Odpowiedz
@powiedz: ja nie mam nic do tego. Mnie nikt nie zaczepia na ulicy, żądając wyjaśnień. Jak również nikt mnie nie zaczepia na co dzień w pracy, żądając wyjaśnień.

@CudMalina: to jego prywatne życie. Dlatego.
  • Odpowiedz
go prywatne życie. Dlatego


@Bover: no on się jakoś w nasze prywatne życia w-------a. A jemu nawet nie można nic na zakupach powiedzieć? Sorry, ale jakoś mi go nie żal.
  • Odpowiedz
@Bover: Nie wiem. Ale widać ludziom puszczają nerwy na to co wyprawia władza i dobrze że o tym mówią i reagują. Takie myślenie że na co to, to nic nie zmieni jest bez sensu, bo nic nie robiąc faktycznie nic się nie zmieni.
A tak chociaż jej ulżyło, może pokażą to w mediach i chwilę pocisną tego buraka.
  • Odpowiedz
@CudMalina: jej ulżyło. Natomiast robienie z Terleckiego kogoś gorszego niż jest przez taką sytuację jest dla mnie absurdem i zabiegiem typowym dla ściekowych mediów.
  • Odpowiedz
@Bover: ktoś robi go gorszego niż jest? Czy ktoś tu w tym wpisie napisał w ogóle o nim coś złego? W sumie to nikt nie musiał, filmik mówi sam za siebie. Ale nie wiem o co ci chodzi ze ktoś tu robi z niego gorszego niż jest samym pokazywaniem jaki jest
  • Odpowiedz
@powiedz: zmniejszyć wartość Terleckiego za jego zachowanie na ulicy to jak jak dzielić przez zero. Nie da się, a jedynie ludzie wokół widzą że to bez sensu.

Za to jutro kilka milionów zapalonych zwolenników zamiast rozmawiać z żoną o drogim chlebie, po wydaniu Wiadomości będzie jej wykrzykiwać o zbrodniczych metodach napadania na polityków przez wstrętne lewactwo zabijające dzieci.
  • Odpowiedz