Wpis z mikrobloga

Tak mnie zastanawia ile ludzi wybrało #xboxseriesx od #ps5 ze względu na #gamepass ? Nawet Ci, którzy byli wierni PlayStation, czy kupiliście xklocka bo przekonal was GamePass?
#gry

Game pass czy ps5

  • Kupiłem Xboxa bo game pass 32.5% (51)
  • Wolę PS5 67.5% (106)

Oddanych głosów: 157

  • 15
@Cinek88: Najpierw kupiłem PS5 w zeszłym roku a ostatnio wszedł Xbox series X. Głównie żeby obczaić nowe pozycje z GP i dla kompatybilności wstecznej z x360 (RDR1, MGS HD collection, Ninja Gaiden Black etc.).
Więcej gram na ps5, Xbox'a uruchamiam raz w tygodniu...
@Cinek88 ciężkie pytanie, napewno gamepass byl dużym czynnikiem. Choć nie wiem czy by przeważył, przeważyła suma wszystkich zalet których gamepass był dużą częścią.
@Cinek88: Kupiłem XSX jako pierwsza konsole ponieważ PS5, w tamtym czasie nie było dostępne. Szczerze to wole konsole od Sony, ponieważ bardziej odpowiadają mi gry (EXy) które na nią wychodzą. Uważam że Xbox to świetna konsolka, ogrywam na niej właśnie nowa Forze. Nie kupiłem Xa ze względu na GamePass’a bo jest w nim zwyczajnie zbyt malo atrakcyjnych dla mnie gier. Ograłem z GP tylko Gearsy i Forze 4. Uważam ze GP
@Cinek88: Game Pass jest spoko jak gra się bardziej casualowo, bo zawsze co miesiąc wrzucają coś fajnego do ogrania i człowiek nie będzie się nudził. Ja mam swoje bardzo konkretne typy gier, które chcę ogrywać i on nigdy nie byłby dla mnie czynnikiem przeważającym o zakupie Series X. Konsolę planuję zakupić, ale dla konkretnych gier takich jak Stalker 2 czy Forza 8, nie dla subskrypcji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rychu4pl: A czaje. Myślałem że wyszło po prostu coś więcej z dużych gierek exow, bo jakoś nie śledzę mocno w tym roku. Chcę dokupić sobie PS5 do XSX ale jak dla mnie to tylko póki co godna uwagi jest Ghost od Thushima i Ratchet. Ghost nie zdążyłem ograć na PS4.