Wpis z mikrobloga

@klossser: ja prdl. Dla wykopka każda okazja jest dobra, żeby zamanifestować swoją nienawiść do kobiet i podkreślić ich niechęć do uprawiania seksu z wykopkami
  • Odpowiedz
a pracujący zdalnie to co? tez moze maja ruszac dupe zeby nie bylo za dobrze?


@Morritz: A bo mało to było płaczu w internecie aby praca zdalna jebła bo Janusz musi tak czy siak #!$%@?ć do januszexu i go boli dupa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klossser: bo to jest głupota. Seminaria, wykłady i część ćwiczeń, na których nie ma praktyki, powinny być zdalne. Reszta stacjonarnie.

Nie ma nic bardziej #!$%@? jak na niektórych uczelniach masz nawet teraz jakieś gówno wykłady stacjonarne i to obowiązkowe! na godzinę np. 8, a potem kolejne zajecia masz w godzinach 14-18. I jak dojeżdżasz, to masz przesrane.

Zresztą była mowa z jakoś rok temu, że uczelnie tyle poświęciły czasu na
  • Odpowiedz
Jestem studentem i ani #!$%@? myślę wracać na zdalne, wiem, że w ten sposób dosłownie niczego się nie nauczę, ponieważ w domu mam wokół siebie o wiele więcej rozpraszających rzeczy niż stacjonarnie na uczelni


@KebabWolowinaSosOstry: czym się różni wykład na który musisz iść, z wykładem zdalnym.

Po pierwsze na zdalnym nie dosc, że możesz w trakcie robić kilka rzeczy na raz, czy np. jesc, to jeszcze sobie robisz screeny i masz elegancko dany materiał zapisany, a na stacjonarnych musisz w większości przepisywać, rzadko kiedy zdjęcia pozwalają
  • Odpowiedz
@klossser: Nie boją się tylko im się nie chce. Wygodniej jest leżeć w wyrku i odpalić wykład, a na drugiej zakładce oglądać netflixa. Tylko że żaden z nich nie powie że mu się nie chce tylko powie dla picu że się boi byle przywrócili zdalne
  • Odpowiedz